Chcete auto na operativní leasing? Představíme vám modely, které se vyplatí

V současné době je o operativní leasing obrovský zájem, protože se jedná v podstatě o dlouhodobý pronájem vozidla, u něhož odpadají starosti se servisováním, placením pojistného a podobně. O všechny dané náležitosti se totiž postará samotná leasingová společnost. V následujících řádcích vám představíme modely, o které je z hlediska operativního leasingu enormní zájem.

Pokud nemáte potřebu automobil vlastnit, operativní leasing je pro vás jako stvořený, nemyslíte? Jedná se o službu, která má usnadnit běžným uživatelům i podnikatelům práci a ušetřit také čas.

 

Volkswagen Golf

Velice komfortní je Volkswagen Golf, jenž je charakteristický svým sportovním výkonem, dynamickým vzhledem a kvalitním vybavením. Přestože na první pohled vypadá automobil malý, jakmile do něj usednete, názor změníte. Výrobce se u novějších modelů snažil interiér zvětšit a poskytnout jak řidiči, tak i ostatním pasažérům příjemný pocit z jízdy. Volkswagen Golf na operativní leasing je opravdu žádaný. Měsíční poplatek není možné přesně stanovit, protože záleží na tom, v jakém vybavení automobil požadujete, jaký roční nájezd kilometrů si zaplatíte a podobně.

 

Škoda Octavia

Stačí se podívat na české silnice a všimnete si, že vozidla značky ŠKODA AUTO převažují. Čeští řidiči totiž preferují výrobce, jenž má kořeny v České republice. Škoda Octavia na operativní leasing vás vyjde už od 4 856 korun. Cena se však zvyšuje podle toho, co chcete ještě do smlouvy zahrnout, jaké služby plánujete využít a podobně.

Jestliže hledáte společnost, která poskytuje operativní leasing, podívejte se do pestrého portfolia firmy AUTO PODBABSKÁ. Přímo na stránkách máte uvedeny i ceny, a tak si uděláte reálnou představu o tom, na kolik vás vysněný automobil vyjde.