Chcete dokonalý účes a krásné vlasy? Vsaďte na přípravky od CAPILLAN!

CAPILLAN je značka vlasové kosmetiky, která je určena pro dokonalou péči o lidské vlasy a pokožku hlavy. Vhodná je pro muže i ženy. Díky přípravkům CAPILLAN může mít dokonalé  vlasy každý. Vybírat je možné hned z několika možností.

 

S vyváženým složením

Vlasy jsou citlivé na podněty vnějšího okolí. Škodí jim spousta faktorů jako je smog, mráz, vítr, déšť a mnoho dalších. Je tedy potřeba vlasy v první řadě efektivně chránit a posilovat je. Právě k tomu jsou určeny přípravky na vlasy od značky CAPILLAN. Jejich výhoda je ve složení, které je maximálně šetrné a současně i vysoce efektivní.

 

Šampon pomůže vlasy ochránit spolehlivě!

Mytí vašich vlasů bude maximálně efektivní, pokud použijete CAPILLAN – vlasový šampon s vyváženým složením. Složení nijak nedráždí pokožku, šetrně myje vlasy a zamezuje jejich vypadávání. V obsahu šamponu najdete extrakt z vilínu virginského, který omezuje i tvorbu kožního mazu, takže se vlasy tak často nemastí a nevznikají ani lupy. Ve složení se nachází také myrhová tinktura, která vlasy chrání proti působení vnějších vlivů.

 

Balzám pro dokonalost

Nejlepší je, pokud použijte i CAPILLAN – vlasový balzám, protože i ten obsahuje řadu prospěšných látek, které výrazně podporují zdraví a krásu vlasů. Jednou ze složek je panthenol, který podporuje regeneraci vlasů. Balzám obsahuje i extrakt z kopřivy a extrakt z lopuchu. Oba přispívají k zdravému růstu vlasů a současně zabraňují tvorbě nežádoucí mikroflóry na pokožce hlavy.

 

Přípravky CAPILLAN jsou vhodné jsou pro muže i ženy. Najdete je v nabídce na www.irel.eu