Kurz pro pracovníky v sociálních službách ve vzdělávacím centru Seduca

Rádi byste pracovali v sociálních službách, avšak chybí Vám patřičné vzdělání? Toto vzdělání si můžete doplnit ve Vzdělávacím centru Seduca, které nabízí kvalifikační a rekvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách.

Kurz je akreditován Ministerstvem práce a sociálních věcí České republiky. Cena jednoho kurzu pro jednotlivce stojí 6 800 Kč. Kurz je možné zaplatit také přes úřad práce. Do kurzu se může přihlásit každý, kdo je již plnoletý a má ukončené základní vzdělání. Důležitou podmínkou je také trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost. Kvalifikační a rekvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách lze absolvovat v moravské metropoli v Brně, v Havlíčkově Brodu, v hlavním městě České republiky v Praze a ve Žďáru nad Sázavou. V tomto rekvalifikačním a kvalifikačním kurzu pro sociální pracovníky si osvojíte metody sociální práce i sociálního právního minima. Součástí kurzu jsou mimo jiné také základy komunikace, psychologie, psychopatologie a somatologie.

Budete rozvíjet své komunikační dovednosti a dozvíte se jak, jak správně asertivně jednat s ostatními lidmi. Každý sociální pracovník by měl ovládat základní péči o nemocné i základy hygieny, také tyto informace se dozvíte v nabízeném kvalifikačním kurzu. Nebudou Vám však zprostředkovány pouze teoretické informace, ale v rámci odborné praxe si budete moci nabyté vědomosti vyzkoušet v reálném životě při starání se o osoby, které tuto péči potřebují. Více informací naleznete na této webové adrese: www.seduca.cz/kontakt. Neváhejte a přihlaste se do tohoto kvalifikačního kurzu, prostřednictvím kterého si budete moci rozšířit své dosavadní vzdělání a nabýt nové vědomosti o oboru,ve kterém byste rádi pracovali!