Cvičíte? Chcete lepší výsledek? Může být…

Pokud i vy patříte mezi fanoušky cvičení a tvarování postavy, gratuluje, protože jdete dobrým směrem. Jedině pravidelný pohyb a silné tělo je zárukou toho, že budete ve svém životě spokojenější. Jestliže ale chcete výsledek a ten se nedostavuje, zřejmě děláte někde chybu. I když cvičíte jako blázni, nemusí svaly růst tak, jak si představujete. Máme pro vás hned tři tipy na to, jak růst svalové hmoty popohnat…

 

 

 

Bezpečné? Ano!

Cvičení samotné nemusí mít někdy takový efekt, jak si představujete. Svalová hmota nabývá pomalu a nebo jen nepatrně, což jistě není výsledek, který byste chtěli. Chyba nemusí být v technice cvičení. Může být i ve vašem těle, které nemá dostatek potřebných látek pro podporu svalového růstu. Příslušné látky je možné tělu poskytnout užíváním speciálních doplňků. Představujeme tři nejzajímavější.

Amino X

Amino X je speciální přípravek, který ve velkém množství obsahuje aminokyseliny – tedy látky, které jsou naprosto nezbytné pro růst i regeneraci svalů. Aminokyseliny navíc využívá lidské tělo jako sekundární zdroj energie, takže je potřeba, aby jich organismu měl dostatek. Amino X vyrábí firma BSN. Pokud chcete Amino X a potřebné aminokyseliny, klikněte sem.

Jumbo

Jumbo patří mezi Gainery. Je to přípravek, který je určený pro všechny, kdo mají problémy s tím, že svaly nabývají pomalu. Obsahuje vyšší množství sacharidů a cukrů a menší množství bílkovin. Více o něm se dozvíte na fitexpres.sk.

Creatine pH-X PRO

Creatine pH-X PRO je speciální kreatin pro kulturisty a patří již řadu let k nejoblíbenějším přípravkům v oblasti kulturistiky. Jeho užívání podporuje růst svalové hmoty a síly. Tento přípravek obsahuje kromě kreatinu také extrakty z bílého, zeleného a černého čaje pro ještě větší energii.