Chcete vyhrát boj proti vráskám? Vsaďte na DeAge Red-Wine!

Vrásky jsou nepříjemné „společnice“, které ubírají na kráse každé ženě. Vrásky jsou projevem stárnutí pleti a mění zcela její vzhled. Pleť s vráskami vypadá staře a tak trochu i opotřebovaně. Stárnutí zastavit nelze, zpomalit výskyt vrásek ale efektivně lze. Je nutné přemýšlet hlavně nad tím, jakou kosmetiku používáte. Nejlepších výsledků dosahuje speciální DeAge Red-Wine krém. Co je za jeho účinností?

 

 

 

S maximální sílou přírody

DeAge Red-Wine je speciální krém proti vráskám, který na český trh uvádí firma Charmzone. Charmzone vyrábí výhradně kosmetické přípravky na přírodní bázi. Jejich složení je tak pro lidskou pokožku naprosto přirozené a tak i vysoce účinné. Důkazem tohoto je právě DeAge Red-Wine – krém proti vráskám určený pro normální a suchou pleť.


 

Výjimečný díky patentované složce

Krém DeAge Red-Wine je výjimečný svým složením. Obsahuje totiž Jiyu Glucoside – 1* – jedná se složku, kterou má značka Charmzone patentovanou a právě díky které je krém tolik účinný v boji proti vráskám. DeAge Red-Wine díky obsahu této složky pleť vyživuje a hydratuje. Působí aktivně proti vzniku vrásek a zpomaluje i jejich tvorbu. Začít s ním můžete tedy jako s preventivním opatřením a pomůže i v případě, kdy už se vrásky objevily. Pokud budete krém používat pravidelně, velmi brzy budete mít krásně hebkou a mladistvou pleť bez vrásek. Kromě jiného krém poskytuje pokožce i dostatečnou ochranu proti škodlivým vnějším vlivům. Krém je vhodné používat denně a aplikovat ho pomalými krouživými pohyby na celou část obličeje i krku.

 

Krém proti vráskám DeAge Red-Wine je k dostání v 50 ml balení a najdete ho v nabídce na www.charming.cz