Dárky na Vánoce hlavně pro děti…nezapomínejte i na sebe!

S vánočními časy se na mě každoročně valí také stres z nákupu dárků a obava, že se netrefím do vkusu obdarovaných. Mít doma dva puberťáky není žádný med a ne vždy je snadné se jim zavděčit. Syn i dcera mají dost osobitý vkus a málokterý kus oblečení se jim zamlouvá. Ani letos jsem si od každoročního stresu neodpočinula, ale naštěstí má již všechno sehnané a jsem si jistá, že se bude minimálně dceři dárek moc líbit.

 

Synovi notebook a dceři dámské oblečení

Synovi jsme totiž letos pořídili notebook, co si přál, aby na něm mohl pracovat do školy a bavit se. Dceři jsme se rozhodli vybrat nějaké pěkné dámské oblečení. Je to typická mladá slečna, která je ráda výstřední a hezky se obléká. V jejím věku je všechno složité a jen tak něco jí není vhod. Viděla jsem, že si prohlíží stránky módním oblečením a tak jsem na ně koukla také. Dámské obleční, které jsem objevila bylo opravdu in. Jenom jsem se musela poradit s mužem, co a za kolik peněz pořídíme. Na stránkách jsme našli krásné dámské bundy a hned jak jsem jednu v dceřině oblíbené barvě uviděla, věděla jsem, že to bude trefa do černého, prostě přesně její styl.

 

 

Dámské bundy i svetry mě nadchly!

Dámská bunda se bude na zimu určitě hodit a jak znám dceru, bude ji nosit ráda a všude, je totiž jako já zimomřivá, a tak se každé dámské oblečení na zimu vždy hodí. Rozhodla jsem se tedy objednat dámskou bundu a rozhodla jsem se také podívat se na dámské svetry. Pod bundu se takový svetr skvěle hodí a ty, které jsem našla na stránkách, byly navíc i naprosto stylové. Dokonce jsem si objednala dámský svetr i pro sebe k Ježíškovi, po dohodě s manželem. Dámské svetry totiž vypadaly bezvadně – jak střihem a barvou, tak materiálem a provedením. Musím říct, že jsme objednali opravdu sexy oblečení a že i dcery kamarádky jí budou její outfit závidět.

 

Dárky jsme pořídili a já se už v pohodě těším na radost dětí

Takže dámské oblečení už vím, kde vybírat. Jsem si jistá, že jsem objevila styl, který se dceři líbí a který podtrhne její krásu. Dámské oblečení, které jsem objednala, navíc bylo i za rozumné ceny, proto jsme si také dovolili vetší nákup a přihodili do nákupního košíku i hezké kalhoty. Podařilo se nám tak najít pro dceru bezvadný outfit a bude se moci celá obléci do moderního ženského obleční, ve kterém se bude cítit originálně. Značkové obleční už dorazilo, dámské bundy i dámské svetry vypadají nádherně a já už se nemůžu dočkat, až dárky dceru obdaruji. Určitě bude nadšená, tentokrát jsem si jistá!

 

Už zbývá jen se těšit na vánoční svátky

Jsem moc ráda, že jsme každoroční dilema tento rok tak hladce vyřešili a já už se můžu těšit na vánoce a na radost všech. Trávíme svátky jako rodina spolu a vždy to stojí za to, nedám na společné večery s rodinou dopustit. Musela jsem oblečení raději hned zabalit, abych se neprozradila a vše bylo překvapení. Notebook už je také pořízený, a tak máme po starostech, čím koho obdarovat.