Chcete začít využívat půdu rodinného domu? Základem je kvalitní podlaha!

Je součástí vašeho rodinného domu také rozlehlá půda, která je nevyužívaná? Hromadí se na půdách jen nepotřebné věci, ale vy byste chtěli půdu předělat na funkční hernu, dílnu nebo obytnou místnost. Rekonstrukce půdy je úkolem, který má několik kroků. Ze všeho nejdříve je ale zapotřebí vytvořit na půdách kvalitní podlahu, protože ta většinou chybí. Pak už je možné na půdě dělat prakticky cokoliv. Jak na půdách vytvořit kvalitní podlahu?

Nechte práci na odbornících!

Pokud chcete na půdě vašeho rodinného domu vytvořit kvalitní podlahu, která by byla již připravena pro trvalou a intenzivní zátěž plnohodnotným užíváním půdy, jedná se o složitý úkol. Je zapotřebí znát nároky půdy, mít propracovanou konstrukci podlahy a vědět, jak kvalitní podlahu realizovat. Pokud si nejste stoprocentně jistí, že tyto činnosti odborně zvládnete vlastními silami, přenechejte práci raději profesionálům. Kontaktovat můžete například firmu IP Izolace Polná.

IP Izolace Polná nabízí speciálně vyvinutý stropní systém Magmarelax® 

Společnost IP Izolace Polná je specialistou na zateplení stropů a dutin pomocí foukaných minerálních izolací. Kromě toho nabízí také další služby a jednou z nich je právě vytvoření podlahového systému na půdách rodinných domů. Jedná se o Stropní systém Magmarelax®. Tento systém tvoří dřevěná lamelová konstrukce s vrchním záklopem. Systém slouží k vytvoření dvojité podlahy na pochozích stropech půdních prostor. Vzniklá dutina v konstrukci se vyplní minerální izolací Magmarelax.

 

Díky vyplnění minerální izolací se vám investice vrátí

Do vytvoření podlahy na půdě budete nuceni investovat určité finanční prostředky. Se stropním systémem Magmarelax se vám ale investované peníze budou vracet na úsporách. Zateplením podlahy na půdě snížíte výdaje na vytápění v zimním období až o 30% ze současných nákladů, což může znamenat i několik tisíc korun ročně.

Detailní informace o systému a minerální izolaci Magmarelax najdete na www.magmarelax.cz.