Chybí vám „práskací“ cigarety s mnoha příchutěmi? Jsou zpět

V žádném případě nechceme propagovat kouření. Jakmile začnou lidé kouřit, je pro ně mnohdy velmi těžké přestat. Kouření způsobuje nejen rakovinu plic, ale i spoustu jiných nemocí a nepříznivě působí při mnoha dalších nemocech. Určitě s ním nezačínejte, pokud nekouříte. Tento článek je pro ty, kteří kouří, a chtějí opět své oblíbené „práskací“ cigarety, které se přestaly vyrábět. Je tady totiž skvělá možnost, jak je moci znovu kouřit.

Maličká kulička s náplní

Lidé jsou nadmíru vynalézaví, a tak jsou nám k dispozici zcela nové náplně do cigaret, které si běžně kupujeme. Jak je to proveditelné? Jednoduše. Náplň neboli příchuť, kterou si vyberete, je uschována v malé kuličce. Je to šikovná práskací kapsle, z níž se po zmáčknutí uvolní náplň. Potěšeni budou nejen kuřáci klasických cigaret, ale i ti, kdo používají náplně HEETS. Práskací kapsle se vsune do cigarety na straně filtru. Pak už stačí jemné zmáčknutí kapsle a můžete si vychutnat cigaretu s oblíbenou příchutí.

Příchutě kapslí do cigaret

Dříve jsme kouřili „práskací“ mentolové cigarety, teď si můžete vybrat z poměrně velkého množství příchutí. Je jich rovnou deset. Kromě mentolu si můžete vychutnat příchutě borůvky, melounu, coly, jahody, hroznového vína, liči, jablka s mentolem, zeleného čaje nebo vsadit na mix a ochutnat z každé příchutě.

Nutno říci, že kapsle jsou naprosto veganské, vyrobené jen z přírodních materiálů. Jsou také zdravotně nezávadné.

Jak kapsle aplikovat do cigarety?

Nečekejte nic složitého. U každého balení najdete dřevěnou paličku, s níž se dá snadno kapsle aplikovat do cigarety. Ostrým koncem uděláte dírku do filtru a druhou stranou ji do dírky zatlačíte. Nespleťte konce paličky, abyste kapsli nepropíchli. Lze to i rychleji s aplikátorem MR. BLAST, který se dá nosit na klíčích.