Kvalitní betonové žumpy pro obyvatele Čech i Moravy

Jestliže bydlíte v místech, kde není možné napojit svou nemovitost na obecní veřejnou kanalizaci, je potřeba zajistit jiný způsob, jak budete ekologicky likvidovat splaškovou vodu. Jedním ze způsobů je nákup betonové žumpy. Pokud si ji vyberete, budete mít vystaráno na spoustu let.

 

Proč právě betonové žumpy

Byť se vám to na první pohled nemusí zdát tak, je betonová žumpa mnohem kvalitnější a času odolnější, než její plastová podoba. Tedy alespoň v případě, že upřednostníte nákup betonové žumpy Praha či z jiných měst na webových stránkách dobrezumpy.cz. Zde najdete firmu, která betonové jímky, žumpy, ale také nádrže na vodu vyrábí po mnoho let a svému řemeslu skutečně rozumí. I proto ji zákazníci doporučují svým známým a rodině, a má stále více zájemců o své výrobky.

Betonovou žumpu vám přiveze až domů a usadí ji do vámi přichystané jámy. Její dno je potřeba vysypat alespoň třícentimetrovou vrstvou jemného štěrku, kterou hezky urovnáte. Pak už se jen žumpa usadí za pomoci strojů, jež si výrobce sám zajistí. Na rozdíl od plastových žump není nutné ty betonové betonovat. Nemusíte se bát jejich prasknutí zemním tlakem, jejich zvednutí podzemní vodou, ani poškození povětrnostními vlivy nebo mechanickým způsobem. Jsou vyrobeny z kvalitního betonu s výztuhou a opatřeny speciálním penetračním nátěrem. Všechny výrobky jsou certifikovány.

 

Kterou jímku vybrat?

Ještě než si objednáte dovoz betonové žumpy Brno, zvažte, který typ je pro vás nejvhodnější. Existují jednokomorové a dvoukomorové žumpy. Jednokomorové jsou určeny pro klasické rodinné domy, kde žije např. čtyřčlenná rodina. Pokud jde o bytový dům, místo, kde se shlukuje víc lidí, nebo rodinný dům, kde žije víc generací lidí, je potřeba koupit dvoukomorovou jímku.

Nezapomeňte ani na bohaté příslušenství.