Chytrá technologie zateplení a kouzelné vločky – co mají společného?

Dříve býval jarní úklid pořádná dřina, ale dnes je díky moderním technologiím všechno jinak. Více než dvě třetiny domácnosti každý rok v tomto čase smýčí, perou a třídí… Patříte k nim také? A zahrnuli jste do svého úklidu i půdu? To byste měli. Při té příležitosti ji totiž můžete rychle a nenáročně zateplit. My vám ukážeme jak.

 

Úspory a nový kout pro bydlení v jednom

Také sníte o romantickém letním bydlení v podkroví? Prostorná půda si přímo říká o přestavbu k trvalému nebo sezónnímu bydlení. Nepravidelné inspirující tvary, šikmé stěny a netradiční výhledy popouštějí uzdu fantazii. A jak si ten sen splnit?

Stačí jen trochu investovat do podlahy půdy. Moderní technologie dokáží vytvořit naprosto rovnou podlahu, a tu důkladně zaizolovat. Tato úprava výrazně zvyšuje komfort bydlení, tlumí hluk a v zimě dokáže zabránit úniku tepla ze spodních místností. Příkladem takového řešení na míru je propracovaný a oblíbený stropní systém MAGMARELAX®.

 

Foukaná minerální izolace plní vaše sny

Základ je prostý – kvalitní OSB desky vytvoří v kombinaci s lehkou minerální vlnou báječnou kombinaci pro to nejlepší zateplení. To má hned několik výhod:

  • je lehké
  • účinně zatepluje
  • spoří vaše náklady na topení
  • vyhovuje programům dotací (např. Zelená úsporám)
  • je moderní
  • je ekologické
  • finančně nenáročné
  • poskytuje záruku 15 let

Systém MAGMARELAX® je přitom snadno dostupný – celá konstrukce je hotova za jeden den bez dalších dílčích prací. A jak to celé probíhá? Odborný pracovník nafouká zhruba za tři hodiny minerální vlnu do dutin v podlaze půdy nebo do nově vytvořené konstrukce podlahy za běžného provozu domácnosti. Pěna je přiváděna za pomoci dlouhých hadic ze speciálně upraveného automobilu. Nemusíte se tedy bát těžkých přístrojů, které by vám poškodily zdi. Pracovníci nenadělají nepořádek a pracují tiše a bez zbytečných prodlev.

Hotové půdní podlahy MAGMARELAX® zachytí až 30% unikajícího tepla, náklady na jejich pořízení se vám tedy vrátí obvykle za méně než 5 let, dále už jenom vyděláváte. To je další obrovská výhoda nově izolované podlahy na půdě. Využijte příležitosti, kterou skýtá jarní úklid a přizpůsobte si půdu k obrazu svému. Více se informujte na www.mojeizolace.cz nebo na telefonu 800 100 533.