27410785 - graffiti wall background

Čištění fasád Praha 3, odstraňování graffiti přenechejte profesionálům

Kdybyste to ještě netušili, tak graffiti není vůbec lehce odstranitelná záležitost. Pokud se o odstranění snažíte sami. Raději se nesnažte a pozvěte si odborníky. Mně tuto radu ale dříve nikdo nedal, takže jsem se ještě hodně dlouho snažil s graffiti na své zdi něco udělat sám. Bylo to vážně zbytečné plýtvání penězi i silami. Až později jsem viděl, že to vážně nemělo cenu.

A to když jsem narazil na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o.profesionální odstraňování graffiti, výškové práce Praha 3, čištění fasád, která měla seriózní nabídku. Neváhal jsem ani minutu. Sám jsem měl čištění už plné zuby. Jen jsem litoval, že jsem tohle neudělal už dříve. Přenechávat své starosti někomu jinému totiž není vůbec můj styl, ale v tomto případě se to, pravda, asi dost hodí.

Abych tedy popsal výkon firmy A SERVIS LIPKA. Takové vybavení, jaké měli tito pánové, jsem já neviděl dřív ani z dálky. Už jsem měl tušení, proč mně samotnému odstraňování graffiti nešlo. Pracovníci firmy A SERVIS se opravdu činili. Pořád to nebyla žádná hračka, ale dařilo se jim. Co nejvíce zeslabili barvu sprejů a poté mi nabídli, že tu část fasády pro dokonalé krytí zbytků graffiti ještě sami přetřou barvou.

Souhlasil jsem, protože s touto prací jsem nechtěl mít už nic společného. I když to byly už jen relativně jednoduché úpravy, pouštět jsem se do nich už sám nechtěl. Pracovníci vše dokonale zvládli sami.

Co mně se nevedlo vyřešit po několik dní, pracovníci firmy A SERVIS zvládli v jednom. Škoda, že jsem tuto firmu neobjevil již dřív. Určitě ji doporučuji i ostatním.

Nano impregnace Praha 10, rotační čištění, voskování dlažby a linolea

Vlastním menší krámek se suvenýry a vstupních dveří mám položený zátěžový koberec, který má zachytit co nejvíc prachu a jiné nečistoty hned při vstupu do prodejny. V celém obchodě mám jinak položenou dlažbu, která je i při mém častém snažení poměrně špinavá.  Nakonec jsem došla k závěru, že bude lepší, když to přenechám nějaké úklidové firmě.

9949409 - tile floor

Poradila jsem se proto se svým dodavatelem, který mi dala kontakt na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., voskování, čištění podlah Praha 10, impregnace, u které na internetových stránkách našla ty nejlepší recenze na strojové čištění a voskování podlah. Ihned jsem jim zavolala a domluvila se s nimi na všech podrobnostech. Mám totiž otevírací dobu od rána do večera –  od pondělí do pátku.

Jim však nedělalo nejmenší problém přijet o víkendu. Bylo pro mě milým překvapením, jak velmi rychle vypracovali finanční návrh. Musím říct, že takto spolehlivé a rychle jednající firmy dnes člověk hledá velmi těžko, zvlášť, pokud nechcete zaplatit jmění, což si některé firmy klidně naúčtují, i když je jasné, že je cena výrazně nadsazená.

Po skončení jejich práce jsem málem nevěřila svým očím. Podlahu vyčistili perfektně, nezbyla na ní jediná skvrna a jakákoliv památka po špíně, která mě předtím tolik rozčilovala. Už jsem poznala dost různých firem, ale toto předčilo veškeré mé očekávání. Musím tuto firmu jen a jen chválit a všem výrazně jejich službu čištění podlah Praha doporučit.

Hlavně jestli hledáte firmu, která je spolehlivá, cenově dostupná a hlavně je po nich vidět kus práce, navíc se k vám chovají profesionálně a rádi zodpoví i vaše případné dotazy.