33024241 - carpet texture

Hloubková metoda čištění koberců Praha 2, nezklame

Nedávno jsem u sebe doma dělala dámskou jízdu. Jsme čtyři kamarádky, pravidelně jednou za tři měsíce děláme takové sešlosti. Pokaždé u jiné z nás. Probíráme nové drby, co se za tu dobu u každé z nás změnilo nebo událo, prostě probereme všechny novinky. Když to tedy bylo naposledy, u mě doma, pili jsme červené víno a když jedna kamarádka vstávala ze sedačky, stala se menší nehoda a celá sklenice s vínem se převrátila na můj světlý koberec, který mám v celém obývacím pokoji.

Ihned jsme všechny zareagovaly a vrhli se na skvrnu na koberci. Snažily jsme se, ale i tak to bylo málo a bohužel se nám nepovedlo skvrnu od červeného vína vyčistit. Řekla jsme si, že to ještě zkusím další den, že si teď nebudeme kazit večer. I další den jsem se na to vrhla, ale ani tehdy jsem s tím už nic nezmohla.

Hledala jsem pak nějaké rady na internetu, ale nakonec jsem naznala, že bude třeba zavolat nějakou profesionální firmu na čištění koberců. Našla jsem vícero firem, které se touto problematikou zabývají, nicméně jako jasný vítěz zde byla jedna firma, firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců rotací Praha 2. Měla totiž nejvíce kladných hodnocení a různých recenzí od svých zákazníků.

Firmu jsem tedy zkontaktovala. S moc příjemnou slečnou jsme po telefonu domluvili termín realizace mé poptávky. Také mi byla řečena přibližná cena a vše mi bylo důkladně popsáno.

Ve smluvený termín pak dojeli zaměstnanci firmy, v rychlosti se podívali na koberec a ihned se pak vrhli do práce. Pomocí kotoučového stroje kvalitně vyčistili koberec.

 

Opravdu se jim to podařilo, i skvrna od červeného vína byla pryč a koberec měl opět svoji barvu i vzhled, jak když jsem ho kupovala. Bylo to pro mě velké překvapení a s firmou A SERVIS LIPKA jsem tedy byla velice spokojená. Vřele tuto firmu doporučuji. Jejich metoda hloubkového, strojového čištění je opravdu účinná a poradí si se všemi nečistotami a skvrnami.

Odstranění barvy, polepů. Mytí oken, výškové práce Praha 2

Předvánoční úklid je samozřejmostí. Ale co povánoční? Na tom předvánočním jsme se hodně nadřeli, ale vše jsme nakonec sami zvládli. Povánoční úklid už nebyl celkově tak náročný, ale našla se jedna věc, se kterou jsme bojovali a nemohli vyhrát. Koupila jsem totiž dětem zdobičku na okna. Víte, přes šablony můžete na okna nastříkat různé obrázky a tím je ozdobit.

34823379 - cleaning windows with special rag

Navíc děti se rozhodly polepit si okna i různými dalšími obrázky, které na ně přichycovaly izolepou. Nějak se jim zdobení zalíbilo a nemohly se od toho odtrhnout. Na první pohled jsem v tom neviděla nic zlého, byla jsem ráda, že se baví. Při úklidu jsem ale naznala, že to moc dobrý nápad nebyl. Nastříkaná barva se místo smytí rozmazávala všude po oknech a po izolepách zůstávaly na oknech otisky. Bojovala jsem marně. To jsme teda dopadli. Nenapadlo mě nic jiného, než si na tuto práci pozvat úklidovou firmu.

Byla jsem už trochu zoufalá, ale firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové práce, mytí oken Praha 2, jsem věřila. Někdo si s tím přece musí umět poradit. Tato firma si uměla poradit bravurně. Na otisky a zbytky přilepené izolepy měli pracovníci speciální žiletky, se kterými jim šlo odstraňování jedna báseň. No a zašmudlaná okna od sprejů na zdobení pro ně také nebyla problémem. Prostě všechna okna důkladně umyli a naleštili. Mohli jsme jen zírat.

Trochu jsem se styděla, že mně samotné to tak nešlo, když pracovníci odvedli až obdivuhodný výkon. Na naše okna byla zase radost pohledět.

Pokud nejsem sama a také Vy míváte podobné problémy nebo prostě jen potřebujete zajistit mytí oken, firma A SERVIS Vám dopřeje to nejlepší.