Co by nás mělo u autobazarů zajímat?

Nikdo nechce řešit problémy s nově pořízeným vozem. Všichni se shodneme, že je to velmi nezávidění hodná situace. Nákup automobilu proto chcete vždy řešit s maximálně spolehlivým prodejcem. V minulosti jsme mohli vidět mnoho případů stačení tachometrů a dalších podvodů. A to nejen u nás ale také v zahraničí.

 

Kdo je vlastníkem?

Pokud jste si již svůj nový vůz vybrali, zjistěte si od prodejce, kdo je vlastníkem. Může jím totiž být již samotný autobazar ale také fyzická osoba. Spolehlivější varianta je rozhodně autobazar, neboť je mnohem jednodušší zde vyjednat případnou reklamaci. Fyzickou osobu může být problém třeba i kontaktovat. Zkrátka pokud se vám někdo rozhodne nevyhovět, je velmi těžké s tím něco dělat.

O autobazaru konkrétně lze hodně vyčíst na jeho webové prezentaci. Dejte na svůj první dojem. Co nejvíce informací na jednom místě je velmi dobrým znamením. Nezapomeňte se podívat také na obchodní rejstřík. Tam můžete vidět, jak celý subjekt funguje. Pokud je vidět časté střídaní majitele, dejte ruce pryč. To svědčí o mnohém, jen ne o spolehlivosti.

 

Hodnocení = internet

Se zaměstnanci autobazaru se předem domluvte, aby vůz mohl zkontrolovat váš vlastní mechanik. Toho by mělo být vždy povoleno, jelikož se jedná o standardní proceduru. Předem je také dobré si načíst různé recenze. V současné době máte zdrojů víc než dost – diskuzní fóra, facebook, webové stránky. Internet je zkrátka skvělým pomocníkem.

Zjistěte si více o kvalitním autobazaru na https://www.auto-vyhybka.cz/.