Co dělat, když nemáte garáž?

Jestliže se řadíte k majitelům luxusnějších vozidel, jistě byste svému dopravnímu prostředku dopřáli tu nejlepší péči. Takoví lidé většinou parkují své vozy jen tak před domem na dvorku či v garáži. Avšak co dělat v případě, že garáž nevlastníte, a přesto nechcete nechávat svůj drahý vůz venku napospas přírodě? Řešením je pořízení speciálně vyrobeného přístřešku na auta, o kterém si dnes povíme něco více.

 

Vyplatí se koupě přístřešku?

Nad touto otázkou se ani nevyplatí přemýšlet. Přístřešek na auto totiž ochrání vaše vozidlo před nánosy pylu, listím či ostatními nežádoucími nečistotami. Mimo to je lak vozu chráněn před agresivním UV zářením, které by jej za pár okamžiků převedlo do zcela jiného odstínu, což je pochopitelně velice nežádoucí. V zimě pak přístřešek slouží jako ochrana proti sněhu a častému dešti. Zkrátka pod touto stavbou bude váš plechový miláček doslova jako v bavlnce.

Z jakého materiálu je přístřešek vyroben?

Primárním materiálem konstrukce je hliník, který je ovšem jedinečným způsobem ošetřen, takže se stává bezúdržbovým. Střešní krytina je tvořena lexanem, jenž vypadá jako sklo, avšak má vynikající izolační vlastnosti jak proti UV, tak proti IR záření. Přístřešky jsou jako jediné v České republice vybaveny prestižním certifikátem TÜV.

 

Jaké jsou výhody přístřešku?

Mezi hlavní výhody se řadí bezúdržbové materiály, díky kterým se o postavený přístřešek nemusíte prakticky starat. Další výhodou je kvalitní japonská konstrukce, která je opředena dlouholetou tradicí, a tudíž může být pokryta taktéž dlouhou zárukou. Oceníte také moderní design, který vám bude závidět nejeden kolemjdoucí či soused. Pochopitelně musíme zmínit i jedinečnou střechu s ochranou proti záření.
Jestliže chcete mít své luxusní vozítko pod střechou, ale nedisponujete garáží, pořiďte si přístřešek pro auto. Jeho koupě rozhodně nebudete litovat.