Hledáte luxusní, ale cenově dostupnou podlahovou krytinu? Vinylová podlaha Amorim Premier Real vám vaše přání splní

Máte starší dům či byt a rozhodli jste se pro rekonstrukci? V tomto případě budete určitě řešit i výměnu zastaralých a nevhodných podlah. Pokud nechcete investovat do klasického lina, máme pro vás modernější řešení. V současnosti jsou velmi oblíbené vinylové podlahy, které vypadají opravdu skvěle a hodí se do jakéhokoliv interiéru.

Vinylové podlahy mají hned několik podstatných výhod, mezi které patří snadná údržba, veliký výběr, příjemný povrch nebo vkusný vzhled, který se neokouká. Mimo to, umí vinylové podlahy také utlumit zvuk. Tím přispívají k menší hlučnosti a šetrnosti k okolnímu prostředí, protože jestliže bydlíte v panelovém domě, musíte brát ohled i na sousedy.

 

Vinylové podlahy Amorim Premier Real

Vinylové podlahy Amorim Premier Real patří mezi luxusní plovoucí podlahové krytiny. Tyto moderní dílce vznikají kombinací korku a nejmodernější technologie používané při výrobě vinylových podlah. Jejich výhodou je komfort při jejich užívání. Dále vynikají skutečnou krásou a neomezující odolností povrchu. Amorim Premier Real jsou tou pravou ekologickou volbou.  

Kategorie vinylových podlah Amorim Premier Real

Vinylové podlahy Amorim Premier Real nabízí 2 speciální kolekce. Jedná se o Real interiér a Real dekory. Kategorie Real interiér nabízí 4 dekory, mezi které patří Borovice antik kouřová, Břidlice tmavá, Dub hnědý a Dub tmavě šedý. Real dekory nabízí 20 luxusních podlah. Mezi tyto dekory patří Borovice antik bílé, Borovice antik kouřové, Borovice antik světlé, Borovice hnědé, Borovice přírodní, Dub americký, Dub bílý, Dub evropský kouřový, Dub evropský přírodní, Dub francouzský, Dub hnědý, Dub křídový, Dub šedý, Dub tmavě šedý, Břidlice béžová, Břidlice tmavá, Mramor béžový, Mramor grafit, Mramor světle šedý a Vápenec křídový.

Vždy je ale nejlepší vidět krytinu na vlastní oči, proto vás zveme také do našich showroomů v Praze, Brně, Plzni a Ostravě a Velké Bíteši. Rádi vám tam s realizací vaší nové podlahy odborně poradíme.Více informací a inspiraci najdete na: https://www.svetpodlah.cz/