Jak si zlepšit erekci?

U některých problémů neplatí, že když se o nich nemluví, zmizí. Spíše naopak si je díky stresu a nemožnosti se někomu svěřit můžeme ještě zhoršit. Poruchy erekce nezpůsobuje jen psychický stav nebo nemoc, ale velký podíl má právě i stres a nezdravý životní styl. Na co si dát pozor a mít tak zase vše v pořádku?

Velkou roli hraje, i když se to nemusí zdát, naše životospráva. Zdravý jídelníček pomáhá našemu tělu správně fungovat, pro dobré výsledky v ložnici zapojte i potraviny, které podporují činnost srdce a zlepšují krevní oběh, jako jsou rajčata, houby a krůtí maso. Vynechte tučná jídla, alkohol a samozřejmě i kouření, které ucpává cévy. I nedostatek pohybu může mít na erekci vliv. Pravidelnou sportovní aktivitou posílíte srdce a bude pro něj jednodušší zásobovat krví vše potřebné. Ke zlepšení erekce pomohou i speciální přípravky, které pomáhají prokrvit oblast intimních partií a tím zlepšit přísun krve do topořivých tělísek penisu. Výsledkem je pevnější a delší erekce a tedy i spokojený partnerský život.

Častým problémem bývá právě mlčení a zbytečný stres. Pokud se pohlavní styk jednou, dvakrát nepodaří, muž začne být nervózní a při dalším pokusu o sblížení s partnerkou je ve stresu, že opět selže. To rozhodně kvalitní erekci ani uvolněné náladě nepřispívá a tak je ze všeho nejdůležitější o svém problému alespoň s partnerkou mluvit a zbytečně nestresovat sám sebe. Dobrým pomocníkem jsou i léky typu Viagra, které pomohou s erekcí a tedy i navrácením sebevědomí. Kromě účinného prokrvení v oblasti penisu a tedy zlepšení erekce fungují i jako jakási psychická berlička, kdy se muž přestane obávat dalšího fiaska a vše se povede tak, jak má. Příště už si bude více věřit a v ložnici tak opět zavládne atmosféra spokojenosti místo nervozity.

Nezapomínejte ani na odpočinek, kvalitní spánek a čas sami pro sebe. Relaxace a možnost odpočinout si je také velmi důležitá.