Co můžete udělat pro planetu? Kupujte česká krmiva pro psy!

Ekologie je často vnímána jako něco, co se nás netýká. My přece neovlivníme životní prostředí natolik, aby to vůbec stálo za pokus. Větší odpovědnost leží na výrobních koncernech a průmyslových závodech. Přesto každá špetka snahy posune zdraví naší planety o kousek dál. Třídíte odpad a dbáte na co nejmenší spotřebu vody a elektrické energie? Pak je možná na čase udělat další krok a zamyslet se nad původem jídla, kterým krmíte své domácí mazlíčky.

Česká krmiva pro psy mají na našem trhu dlouhou tradici, přesto jsou často neprávem zatlačována do pozadí. Mnozí z nás ani netuší, jak dobrá krmiva z naší provenience pocházejí. Na předních místech rozhodně můžeme jmenoval značky CALIBRA a Brit, přičemž právě krmiva Brit většina chovatelů řadí původem někam do západní Evropy. Jak nespravedlivé!

 

Kvalitní česká krmiva pro zdraví vašeho psa

Nyní si značku Brit představíme podrobněji. Jejím charakteristickým znakem je použití kvalitních, lehce stravitelných surovin, která nezatíží zažívací trakt psa a zároveň zajistí nutričně hodnotnou výživu odpovídají věku, plemenu a fyzické zátěži psa. I ty nejobyčejnější řada krmiva Brit tak zdaleka předčí všechna krmiva pro psy nabízená v supermarketu, a to při velmi příznivé ceně.

Dostatek kvalitních bílkovin a nezbytné množství potřebných vitamínů a minerálů posílí organismus vašeho psa a vyživí kůži a srst, takže bude krásně lesklá a hebká. Obsah glukosaminu a chondroitinu navíc pečuje i o zdraví kloubů a jejich bezproblémovou pohyblivost i ve zralém věku psa. Přírodní chuť suchých granulí zajistí, že k podávané krmivo není třeba doplňovat vařeným nebo dušeným masem, aby ho zvíře bez problémů zkonzumovalo.

TIP: Pokud pes po pozření krmiva zvrací a následně granule znovu sežere, neznačí to zažívací obtíže ale jeho zálibu ve vlhkém krmivu. Granule před servírováním přelijte vlažným vývarem a tento problém sám zmizí.