Co s volným odpolednem? Postavte si pergolu!

Stavba nové zahradní pergoly už není záležitostí několika dnů. Ty moderní od společnosti HobbyTec.cz se totiž obejdou bez betonových základů, propracovaných nákresů nebo stavebního povolení. A skládají se stejně jednoduše jako populární dětská stavebnice, takže vám jejich montáž nezabere více než jedno odpoledne.

Odolná montovatelná konstrukce z hliníku a prakticky nerozbitný polykarbonát s přívětivou světlopropustností – to jsou hlavní benefity hliníkové pergoly privátní značky OneTrade od společnosti HobbyTec. Tím ale výčet jejich pozitivních vlastností zdaleka nekončí.

 

Nekonečná variabilita hliníkových pergol

Pergoly z hliníku se přizpůsobí každé zahradě. A to nejenom díky své barevné variabilitě, ale také širokou škálou dostupných rozměrů. V e-shopu si můžete vybírat hned z 16 variant od veliksoti 3×2 až po 14,4×3 metru. Jednotlivé pergoly je možné vzájemně spojovat a vytvořit tak potřebně velkou zastíněnou plochu.

Plánujete-li výstavbu na místě s častými silnými větry nebo vám jednoduše vadí zvědavé pohledy okolojdoucích, využijte hliníkové pergoly se stíněním s hliníkovým bočním panelem.

photos_end_users_new_(16)

Jedna pergola za jedno odpoledne

Unikátní chytře řešený stavebnicový systém navíc nevyžaduje po zákazníkovi žádné technické znalosti ani zkušenosti. Podle přehledného návodu zvládne zahradní pergoly sestavit každý, kdo vlastní jednoduchou sadu nářadí a vyhradí si k tomu jedno odpoledne. Stavebnicové pergoly se obejdou i bez vybetonovaných základů, protože jejich součástí je i kotvící sada pro ukotvení do země a systém pro napojení na fasádu domu.

Jestliže dáváte přednost spíše přírodním materiálům, můžete využít také stavebnicové pergoly z lepeného dřeva, které nabízejí hned 24 elegantních dekorů dřevěné konstrukce. Ty už se ale vzhledem ke stavební náročnosti bez profesionální montáže neobejdou. V e-shopu HobbyTec.cz proto tyto půvabné dřevěné pergoly dodávají včetně odborného sestavení přímo na vaší zahradě. Své nové zahradní posezení si tak můžete užít docela bez starosti.