Teambuilding na Karlštejně? Maximální spokojenost pro firmu i zaměstnance!

Stmelování firemního kolektivu zásadně ovlivňuje produktivitu podniku. Pokud zaměstnanci „táhnou za jeden provaz“ firma šlape jako ty nejlepší švýcarské hodinky a má velký potenciál se rozvíjet. Minimálně jednou za půl roku je žádoucí vyrazit mimo prostory firmy a užít si teambuilding. Na Karlštejně se na to připravili excelentně!

 

Kouzlo historie v dokonalém souznění s moderní dobou

Na hradě byste pohořeli, jeho komnaty už dávno veřejnosti neslouží. Stačí ale sejít kousek dál do údolí. Ještě dříve než samotný hrad zde stál mlýn, ten byl přeměněn v hotel a veřejnosti nabízí prostory nejen pro ubytování u Karlštejna. Jmenuje se Hotel Mlýn Karlštejn, jeho chloubou jsou luxusní pokoje s výhledem do širokého okolí i moderně zařízené prostory, které nabízí perfektní prostřední pro veškeré teambuildingové aktivity. Součástí hotelu jsou konferenční prostory, salonek Petrarca má kapacitu až 60 osob a všechno potřebné vybavení pro prezentace i jiné aktivity.

maxstream.cz_hotelmlynkarlstejn_cz_01

Ostrov jako inspirativní místo

Firmy ale nemusí zůstat jen uvnitř. Součástí hotelového areálu je ostrov o rozloze 2 500 m2. Nachází se na něm párty stany, je ideálním místem pro pořádání venkovních akcí. V areálu je také relaxační centrum, kde si hosté mohou odpočinout po náročném dni. Podívat se také mohou do místní mini ZOO či si zajít na golf na nedaleké hřiště. Pro zpestření je možné do hotelu dovézt mobilní kasino či si objednat vyhlídkový let vrtulníkem nebo balonem. Příjemným odpočinkem je také výlet na nedaleké lomy Malá a Velká Amerika, více o nich zde.

maxstream.cz_hotelmlynkarlstejn_cz_02

Speciální nabídka

Hotel pro firemní akce připravil konferenční balíček BUSINESS. V ceně je zahrnuto bohaté občerstvení a pronájem sálu včetně veškerého technického vybavení. Speciální balíčky má i pro ostatní hosty, oblíbené je relaxační a romantický balíček pro zamilované páry.