Co se dá stihnout za 3 hodiny?

3 hodiny pro někoho mohou znamenat málo času a pro druhého zase mnoho. Za 3 hodiny si stihnete dojet na velký rodinný nákup, nebo s celou rodinou odpoledne na koupaliště. Za 3 hodiny stihnete uvařit několikachodové menu nebo si uděláte čas jen sama pro sebe. Na všechny tyto činnosti, je tříhodinový interval tak akorát. Jisté je ale jedno. Pokud máte jen 3 hodiny, rozhodně se nebudete pouštět do žádných velkých akcí, protože na to už tolik času není.

Za 3 hodiny můžete zabránit tepelným ztrátám a přehřívání vašeho rodinného domu

Možná si myslíte, že jsme se spletli, a že na takto složité činnosti budou potřeba spíše 3 dny nebo dokonce 3 týdny, ale nespletli jsme se. Už za pouhé 3 hodiny se můžete zbavit starostí s přehříváním vašeho rodinného domu v létě a s promrzáním interiéru v zimním období. Stačí totiž jen provést efektivní zateplení stropů a střech. Tudy totiž v zimě teplo uniká a v létě sem zase přichází. Zateplením střechy celé rodině zajistíte příjemné klima po celý rok.

Nebude to jen provizorní řešení?

Když je tak závažný problém, jako je promrzání a přehřívání interiér možné vyřešit za pouhé 3 hodiny, přímo se nabízí otázka, zda se nejedná jen o nějaké provizorní řešení? U velkého množství technologií by tomu tak opravdu bylo, ale jeden způsob za takto krátkou dobu nabídne opravdu plnohodnotné řešení. Jedná se o zateplení pomocí foukané izolace.

Specialistou na tento způsob je IP Izolace Polná

Nakonec si představíme jednu specializovanou firmu v tomto oboru. Jedná se o společnost IP Izolace Polná, která zatepluje objekty pomocí foukané minerální izolace Magmarelax. Právě izolace Magmarelax je na půdy rodinných domů ideálním produktem. Vytvoří totiž souvislou izolační vrstvu se skvělými účinky, která je navíc nenasákavá, odolná proti hmyzu, hlodavcům i ohni. Díky zkušenostem pracovníků a vysoce vyspělé aplikační technologii může být opravdu vše hotovo již za 3 hodiny, a to v prvotřídní kvalitě.