48271170 - carpet.

Co se stane, když se postava z pohádky ocitne v New Yorku? To vám poví Kouzelná romance

Film je o pohádkové princezně  z minulosti, kterou zlá královna přemístí do současnosti, je spojením klasické pohádky společnosti Disney s příběhem z moderního New Yorku. Gizzele žijící v lese v kouzelné zemi Andalasia  sní o svém princi a nakonec ho skutečně potká. Jenže její Edward je nevlastním synem zlé královny, která nechce, aby se oženil, protože by se potom tak musela vzdát svého trůnu, což pochopitelně nechce, a tak se Gizzele jejím kouzlem octne uprostřed ulice rušného New Yorku.

 

Edward se ji snaží získat zpět, mezitím co se prostinká Gizzele s pomocí nového přítele Roberta a jeho dcery snaží zadaptovat v novém světě. Ale co když se jí zalíbí natolik, že už se nebude chtít vrátit? No, je to přece pohádka, tak je možné úplně všechno. Je to skvělý rodinný film, který se hodí pro každou příležitost, pokud zrovna lenošíte a nemáte žádné plány. Ocení ho i děti, takže pokud jste měli jít ven, ale venku prší, váš problém tento film určitě vyřeší. A řešením určitě není pouštět se do složitého úklidu.

 

Jednak to není zábava, a jednak ty horší práce je lepší přenechat profesionálům. Například pokud potřebujete vyčistit koberec, doporučuji kontaktovat úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění sedaček a koberců Brno, která s tím má jen ty nejlepší zkušenosti a díky jejich technologiím a kvalitní kosmetice vám koberec opravdu skvěle vyčistí, že bude vypadat jako nový. A to za příznivou cenu, takže se do čištění koberce, určitě rádi sami nepouštějte. N2kdy to nedopadá dobře, takže je lepší to neriskovat, aby vám na koberci nezůstaly fleky.

 

 

Šmouhy od kolečkových bruslí na podlaze? Pro „strojové čištění podlah Brno“ snadná záležitost

 

Jednou jsem přišla domů a myslela jsem, že svoje drahé děti zavřu do jejich pokoje po zbytek jejich života. Nebo minimálně do konce týdne. Vytáhly si totiž kolečkové brusle a jezdili u nás doma po podlaze! A samozřejmě na ní zůstaly takové ty černé šmouhy, které jdou hrozně blbě dolů. Snažila jsem se to vydrhnout, ale to bylo naprosto k ničemu. Děti dostali zaracha a mě nezbývalo nic jiného, než na to najmout úklidovou firmu.

52322861 - background and texture of decorarive redwood striped  on wall, xylia xylocarpa taub wood

Naše sousedka mi poradila, ať kontaktuji A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění, impregnace podlah Brno, že si od nich nechává mýt okna, a že je moc spokojená, a že nabízejí i čištění podlah. Na nic jsem nečekala a zavolala jim. Po telefonu jsem se s nimi domluvila na všem potřebném – na datu, ceně a vysvětlil jim, co přesně po nich s manželem potřebujeme. Ujistili mě, že to půjde vyčistit a už jsme jen čekali na domluvený den. Přijeli tři zaměstnanci a dovezli si s sebou speciální přístroje, kterým podlahu vyčistili. Použili spolu se strojem i chemii, která provoněla celou chatu a navrátila podlaze barvu.

 

V následujícím kroku provedli krystalizaci podlahy, která podlahu ještě vylepšila. Když jsem viděla konečný výsledek jejich práce, byla jsme s manželem moc rádi, protože jsme se báli, že ty šmouhy dolů nepůjdou. Tímto bych chtěla tuto firmu a jejich čištění podlah a koberců Brno všem vřele doporučit, protože s někým takovým jsem se dosud nesetkala. Přístup k práci byl velmi profesionální a bylo vidět, že zaměstnanci jsou velmi dobře proškoleni. Navíc byli velmi milí a ochotní, takže nemám důvod, abych je všem nedoporučila a je tím zároveň podpořila.