Řekněte to nápisem – na svém mobilu

Každý z nás má heslo, které ho určitým způsobem vystihuje. Jeho sdělení světu ale bývá značně problematické. Je docela nudné nosit stále stejné tričko s výstižným nápisem nebo s sebou vláčet potištěný hrneček. Existuje ale jedna věc, kterou máte u sebe neustále – mobilní telefon. A právě ten můžete použít jako svůj soukromý billboard, kterého si každý všimne.Tři slova tam, kam se každý dívá

Jak by mělo vypadat vaše životní motto, V ideálním případě by se mělo skládat ze tří slov, které stručně a jasně vyjádří vaše pocity, názory nebo myšlenky. Asi nepřekvapí, že mohou být i v angličtině – v některých společenských kruzích je to dokonce doporučováno jako znak inteligence a vzdělanosti.

Koneckonců móda těchto sloganů alias statementů vznikla právě v anglicky mluvících zemích kolem období první světové války. Nemusíte být žádný milovník historie, abyste si vybavili hesla jako Not War, Make Love nebo Give Peace. Neustále se opakující anglická slovíčka si přeloží i naprostí jazykoví amatéři, a pokud ne, udělá jim dobrou službu google překladač.

A proč si umístit svůj statement právě na mobil? Jednoduše proto, že ho máte neustále na očích nejenom vy, ale i vaše okolí. Netradičně vypadající polep nebo kryt na mobil zaujme mnohem více než popsané tričko a můžete si ho vzít skutečně kamkoliv – třeba i na pracovní poradu s jinak přísným dresscode.

APP-IPH6STA0042CAT-D[1]

 

Staňte se módním návrhářem svého mobilního telefonu

S určitým statementem se často pojí  i specifické pocity nebo nálada, jež lze dobře vyjádřit nejrůznějšími barvami a vzory. Na stránkách www.skinzone.cz tyto elementy snadno spojíte dohromady v bleskurychlé objednávce, kterou zvládnete vytvořit třeba při pauze na kávu. Vyberte si typ přístroje (kromě mobilních telefonů můžete ozdobit i tablety, notebooky nebo e-readery), přidejte zvolený nápis a barevné pozadí a odešlete objednávku. Stačí vám k tomu tři rychlé kroky, během kterých si zboží vyberte, objednáte i zaplatíte. A vaší vlastní módní show v čele s vaším elektronickým miláčkem už nestojí nic v cestě.