Co znamená El Niňo? Pořádně tuhou zimu!

El Niňo je to meteorologickým jevem, který jednou za tři až sedm let přináší výrazné změny počasí, hlavně tedy ochlazení. To nebude trvat jen jednu zimu, ale celé 2 roky.  Původně byl tento jev zpozorovánrybáři v Jižní Americe, odkud pochází pojmenování El Niňo Jesus (Ježíšek), ale významně ovlivní i počasí v Evropě, tedy i u nás. Následkem shromáždění teplé vody v Pacifiku kolem rovníku, budou v Austrálii vyvolány ničivé záplavy, zatímco Evropu zasáhnou silné mrazy a Spojené státy i sněhová kalamita. Vzpomínáte na extrémní zimu roku 2010. Přijde znovu!

 

Varuje i Světová meteorologická organizace: Připravte se na El Niňo!

Světová meteorologická organizace tvrdí, že El Niňo nás čeká i letos a možná i příští rok. Dokonce s pravděpodobností 80%, což se v oblasti dlouhodobé předpovědi počasí blíží jistotě. Generální tajemník WMO Michel Jarraud přímo říká: „Jsme vůči tomuto jevu stále zranitelní, ale můžeme se chránit, když se dobře připravíme“.

 

Ale jak se na to připravit? Nenechat se zaskočit!

Samozřejmostí je nákup dosti teplého oblečení, které nás ochrání před mrazy venku. Ochránit před mrazem bychom ale neměli jen sebe, ale i své domovy. Co je pro člověka kabát, to je pro dům zateplení. Pořiďte tedy svému domu na zimu ten správný kabát. Zima přijde už za pár týdnů. Jak dům teple obléci za tak krátkou dobu? Zateplení fasády a výměnu oken už nejspíše nestihnete. Ideálním řešením je v tomto případě zateplení půdy domu systémem MAGMARELAX®.

 

Proč MAGMARELAX®

Minerální izolace MAGMARELAX® je vyrobena z vyvřelé horniny, ze které vytažením jemňoučkých vláken vzniká minerální vata. Má řadu vynikajících vlastností. Především nesléhá, dokonale tepelně izoluje a výborně odolává vlhkosti i plísním. Nehoří, nechutná hlodavcům a tlumí hluk. Navíc má velmi dlouhou životnost.
Aplikace se provádí foukáním do půdních meziprostor nebo dutin. Nafoukáním izolace se utěsní i ty nejmenší skuliny a otvory. Zateplení je velmi jednoduché. Hadicí se ze speciálního přístroje, který je umístěn na nákladním voze, žene materiál do izolovaného prostoru. To vše za běžného provozu domácnosti. Není ani třeba příliš vyklízet půdu. Pracovníci nenadělají nepořádek a jsou s prací hotovi během několika hodin. Není-li dutina ve stropě k dispozici, lze na půdě položit novou pevnou a rovnou podlahu z OSB desek – Stropní systém MAGMARELAX®.

Zateplení stropu je nejrychlejším, nejefektivnějším a nejlevnějším řešením zateplení. Nejlépe nás ochrání před třeskutými mrazy. Navíc ušetří až 30% nákladů na otop. Zkuste ověřenou kvalitu – Systém MAGMARELAX®. Může se použít u všech typů střech. Rozdíl teplot v obytných místnostech ucítíte hned po zateplení, a to průměrně o 5 stupňů. Pomozte životnímu prostředí tím, že budete méně topit!

 

Neváhejte a jednejte ještě dnes a finance se vrátí

A hlavně – nestojí to „majlant“. Náklady jsou v řádu několika desítek tisíc korun, podle velikosti domu. Návratnost nepřekročí pět let! Neváhejte a ještě dnes vyplňte nezávazný poptávkový formulář a během několika dnů očekávejte technicko-odborného poradce. Projde s vámi dům, zdarma zhodnotí stav izolace a navrhne optimální řešení. Samotnou realizaci můžete očekávat do 14dnů. Systém MAGMARELAX ® vám snadno a levně vyřeší nastávající výdaje za topení.

 

Více informací o všech možnostech zateplení minerální izolací MAGMARELAX®  najdete na www.magmarelax.cz/akce nebo telefonu 800 100 533