I elektronické cigarety se neustále vyvíjí! Důkazem je Joyetech eMode

Neustálý vývoj a inovace výrobků tak, aby nabízely svým uživatelům neustále vyšší komfort a užitné vlastnosti je v dnešní době téměř povinností. Alespoň v tom případě, kdy se jednotliví výrobci chtějí prosadit na špičku svého oboru nebo se na ní dlouhodobě udržet. V oblasti elektronických cigaret toto pravidlo platí také. I zde totiž dochází k neustálému vývoji a inovacím. Některé inovace jsou ve své kategorii opravdovými unikáty. Přesně takové inovace nabízí například elektronická cigareta Joyetech eMode.

Elegantní design je samozřejmostí

Elektronické cigarety Joyetech jsou na našem trhu známé, jako vysoce kvalitní, stylové a výkonné e-cigarety. Značka Joyetech nabízí elektronické cigarety s tou nejvyšší úrovní kvality, ale nezapomínají ani na důležitost elegantního designu. Právě snoubení elegantního vzhledu s vysokou kvalitou a neustálými inovacemi dělají z elektronických cigaret Joyetech nejlepší zboží ve své oblasti na trhu.

elektronicka-cigareta-joyetech-emode-2100-mah-cerna-1ks-11

Jaké novinky představuje konkrétně eMode?

Největší inovací pro elektronické cigarety eMode od Joyetech je jistě zcela nová atomizérová hlava C2. Ta zajišťuje mnohem lepší kouřivost a podání chuti. Elektronická cigareta eMode se jednoduše ovládá pomocí regulačního kroužku, kde si můžete vybrat ze tří režimů přívodu vzduchu. E-cigareta eMode nabízí také nastavení výkonu a napětí ve čtyřech režimech. Cigaretu eMode je možné propojit s PC pomocí USB a aplikace MVR. Cigareta Joyetech eMode zaznamenává aktivitu a právě v počítači můžete tato data analyzovat, porovnávat a sdílet s komunitou uživatelů. Kapacita této cigarety je 2 100 mAh, což je v oblasti elektronických cigaret opravdu nadstandardní hodnota.

Kde je najít?

Elektronická cigareta Joyetech eMode je ještě stále novinkou na našem trhu. Zatím ji tedy raději hledejte jen u specializovaných prodejců v oblasti elektronických cigaret. Mezi takové prodejce se řadí například e-shop mojeelektronickacigareta.cz, jeden z největších specialistů pro prodej elektronických cigaret na trhu.

Kompletní nabídku včetně Joyetech eMode najdete na www.mojeelektronickacigareta.cz.