Jaký nábytek je populární v Anglii, Francii a Holandsku?

Státy, jako Anglie, Francie a Holandsko si velmi potrpí na designové vybavení interiéru domácnosti. Každá součást vybavení musí mít dokonalý vzhled a vše musí být sladěné do posledního detailu. To se samozřejmě týká převážně nábytku. Jen málokdy v těchto zemích uvidíte nábytek z dřevotřískových desek s obyčejným vzhledem, jako u nás. V těchto destinacích je velmi oblíbenou variantou koloniální nábytek s exotickým nádechem.

 

 

 

Proč právě koloniální a exotický nábytek?

Důvodů pro oblibu tohoto druhu nábytku je hned několik. Prvním důvodem je fakt, že koloniální nábytek je vyroben zpravidla z exotických dřevin. Exotické dřeviny, jako je palisandr, teak a podobné se vyznačují vysokou pevností, odolností a stylovým designem. Exotické dřeviny mají své osobité kouzlo v barvě a struktuře dřeva. Narozdíl od dřevotřískových desek nebo měkkých dřevin je také mnohem více odolný a pevný. Koloniální nábytek tedy dokáže nabídnout domácnostem kvalitu a skvělý design po velice dlouhou dobu.

 

 

Můžeme najít koloniální nábytek i u nás?

I u nás začíná být po koloniálním nábytku zvýšená poptávka. Jestli i vy patříte k zájemcům o koloniální nábytek, můžete navštívit stránky avinterieryshop.cz. Zde totiž najdete stránky společnosti AV Interiéry s.r.o., které se zabývají prodejem koloniálního nábytku u nás. Nabízený nábytek pochází přímo z ruční dílny od výrobce v Indii. Tento stylový nábytek je vyroben z palisandru a je povrchově upraven voskováním. Společnost AV Interiéry je přímým odběratelem, takže při koupi neplatíte za služby různým zprostředkovatelům. Cena je tedy srovnatelná s českým nábytkem. Kvalita a design jsou ovšem mnohem větší.

 

Nabídku druhů nábytku najdete na www.avinterieryshop.cz.