zabradli-model-d25

Proč je hliníkové zábradlí TOP

Možná že zrovna stavíte svůj vysněný dům. Dost možná jste součástí developerského projektu nebo dokonce jeden projekt navrhujete a hledáte ta nejlevnější a zároveň nejkvalitnější řešení výstavby a cenu jednotlivých komponentů. Navštivte alzabradli a dozvíte se, kde vám utíkají peníze.

 

 

 

Hliníkové zábradlí a jeho nesporné výhody

Hliníkové zábradlí je především lehké, takže se s ním dá při montáži velice snadno manipulovat. Dokonce si takové zábradlí z hliníku dokážete nainstalovat svépomocí a to díky přehledným instruktážním videím.


zabradli-model-d25

 

Právě díky materiálové tvárnosti se nemusíte bát, že je váš prostor atypického tvaru. Stačí zavolat a domluvit se na přesných rozměrech. Hliníkové zábradlí je dodávané na jednotlivé kusy, které se montují až na místě. Nešpiní se a dokonale odvádí teplo nebo v opačném případě chladí.

Je libo pouze hliníkové madlo

Dokonce se nemusíte ani trápit, pokud potřebujete pouhý doplněk. Například takové hliníkové madlo se zde prodává už za 690Kč za jeden běžný metr. Jde o produkt, který je vhodný jak do vnitřních, tak i venkovních prostor.


madlo-m1

 

Toto madlo je určené do zdi kolem schodiště jako opěrný bod. Pro objednávku postačí vyplnit jen základní informace o rozměrech, způsobu kotvení, a jestli si chcete hliníkové zábradlí namontovat sami.

Pokud hledáte další informace, tak navštivte internetové stránky alzabradli.cz