Darujte netradiční a originální dárek

Podle čeho vybíráte dárek pro své blízké? Ať už sháníte dárek pro mámu, tátu, sourozence nebo další členy rodiny, vyberte originální a netradiční překvapení. Dejte si s dárkem záležet, ukazujete jím, jak vám na druhém záleží.

 

Jak vybrat dárek

Při výběru dárku byste vždy měli myslet na jeho účel. A tím je ve většině případů příjemně překvapit obdarovaného. Zkuste si jej představit u toho, jak dárek rozbaluje a jak se na něj tváří. Pokud se u toho usmíváte a víte, že bude dotyčný rád a možná i dojatý, vybrali jste dárek správně. Myslete také na to, co má váš protějšek, babička nebo kamarádka ráda. Ať už je to příroda, zvířata, květiny nebo třeba rodinný život. Dárek se vám bude vybírat mnohem snadněji, když budete o tom druhém vědět něco bližšího.

 

Pro koho vybíráte

Napadá vás něco, co by se mohlo líbit každému, ať je to muž či žena? A co takhle osobní dárek, který bude navíc originální a naprosto ojedinělý? V takovém případě si navrhněte vlastní skleněnou desku s fotografií. Tím, že si necháte potisknout sklo vlastním výběrem fotografie, si můžete být jistí, že takový dárek váš blízký ještě nemá.

 

Na co si dát pozor

Vždy vyberte fotografii, která ve vás vzbudí příjemné emoce. Zapomeňte na smutné a dojemné okamžiky, na které se nikdo nechce dívat každý den. Vyberte společnou a usmívající se fotku, fotku vnoučat, domácích mazlíčků, kteří vám stále dělají radost nebo vsaďte na klasické rodinné fotografie, ať už z oslav nebo Vánoc. Pokud vybíráte párový fotodárek ze skla, zaměřte se na fotky ze seznámení, svatební fotografie nebo třeba první narození potomka.

 

Originalita na prvním místě

Nekupujte svým blízkým obyčejnou bonboniéru, přání a kytku. Zkuste být originální a na svém dárku si dejte záležet. Ukažte přátelům i rodině, že vám na nich záleží a že jste přípravou dárku strávili nějaký čas. Věřte, že skleněná deska na míru, s vlastní fotografií bude dárkem, který ocení i ti nejnáročnější. Tento typ dárku totiž přesně říká, jak důležité je věnovat čas svým blízkým a tvořit si tak další a cenné vzpomínky, při kterých se budete usmívat ještě roky poté. Není právě na čase říct lidem, které máte rádi, že tomu tak opravdu je? Jděte na to chytře zvoleným skleněným dárkem!