Darujte zdraví i krásu s lázněmi Jupiter

Navštívit lázně, odpočinout si a nechat o sebe pečovat vyškolený personál je snem mnoha žen i mužů a vůbec nezáleží, zda se jedná o třicátníky nebo čerstvé seniory. Abyste své blízké potěšili skutečným dárkem, díky kterému budou relaxovat a užívat si pozornosti, podívejte se na výhodné nabídky lázní Jupiter v Praze.

Orientální pokušení z Turecka

Ať už vybíráte masáž, péči o pokožku nebo ozdravnou koupel, stanou se lázně Jupiter nejlepší volbou. Vyzkoušíte zde například známé masáže hammam, které vychází z filozofie orientu. Celá procedura začíná velmi příjemnou očistou těla, následuje uvolňující masáž, která vás zaručeně zbaví stresu, a proceduru zakončíte odpočinkem. Celou dobu vás budou provázet omamné vůně dálek, bezbolestné hmaty masérky či maséra a harmonická atmosféra.

U masáží ještě chvíli zůstaneme. Především pro ženy, které trpí zavodněním anebo cítí těžké nohy, potěší lymfatické masáže. Lymfatické masáže patří k účinným pomocníkům v boji proti celulitidě a zavodnění. Velmi pečlivé a jemné hmaty vám rozproudí oběh a podpoří imunitní systém. Vyzkoušejte i vy lymfatickou masáž a buďte lehká jako pírko!

Nezapomínejte pečovat o pokožku

Čas strávený v lázních se může příjemně podepsat i na stavu vaší pokožky a těla. Slyšeli jste už o neinvazivní liposukci? Nikdo na vás nebude brát skalpel, jedná se totiž o neinvazivní, bezbolestnou liposukci, kdy budete moci ihned po zákroku normálně fungovat. Výsledky na sobě uvidíte prakticky okamžitě a budete se těšit na další narozeniny či Vánoce, až vás vaši blízcí obdarují další návštěvou v lázních Jupiter.

Pro lázně Jupiter jsou spokojení zákazníci nejvyšší prioritou, proto vás čeká kompletní servis, sto procentní rozmazlování a odborný personál, který vám zodpoví případné dotazy. Vybírejte dárky pro své blízké a potěšte je péčí, na kterou nezapomenou.