37459023 - black mold grows on the caulk of a bathtub in this bathroom. in large quantities the mold spores can cause breathing problems.

Deratizace, likvidace, dezinfekce, odstranění a sanace plísně Brno

Stala se nám hodně nepříjemná věc. Zateklo nám do bytu. Spíš jsme teda byli vytopeni. Sousedi si asi napustili vanu až příliš. Prostě jsem jednoho dne přišla z práce a čekalo mě nepříjemné překvapení v podobě promočené zdi a stropu v jednom z pokojů. Mohli jsme být rádi, že potopa nějak zvlášť nepostihla i nábytek a podlahu, ze které jsme včas vodu vysušili.

Naštěstí byla se sousedy, kteří nás vytopili, rozumná řeč a byli ochotní náklady na vysušení a novou výmalbu zdí uhradit. Netušili jsme však, jaké potíže nás ještě čekají. Zdi se nám pravděpodobně dokonale vysušit nepodařilo, protože po nějaké době se nám přesně v oněch místech objevila plíseň.

Kromě toho, že plíseň byla nevzhledná, působila nám také nemalé zdravotní potíže, když jsme se s ní nemohli po dlouhou dobu vypořádat. Nešlo to už déle snášet, proto jsme přistoupili na jiné řešení. Na pomoc jsme si pozvali úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění, likvidace, dezinfekce, sanace plísně Brno. Jejich cena byla přijatelná, vzhledem k tomu, že jsme se rozhodli náklady uhradit sami, a ne po sousedech.

Postup pro odstranění plísně firmy A SERVIS LIPKA byl zřejmě účinnější než ten náš. Plíseň se totiž už neukázala. Pracovníci byli také velmi milí a ochotní. Šlo o poměrně velkou plochu, kterou bylo třeba ošetřit, ale jim to netrvalo dlouho a měli hotovo. Odvedli velmi pečlivou práci.

Jsme rádi, že jsme služeb firmy A SERVIS LIPKA využili. Sami bychom proti plísni, která nás pěkně dlouho potrápila, neměli šanci. Pokud hledáte úklidovou firmu, které byste svěřili svou důvěru, je to tato.

Čištění, tepování koberců kartáčovým kotoučovým strojem Brno

Pomocí strojové metody zajišťuje společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., rotační čištění koberců Brno, kvalitní a hloubkové vyčištění Vašeho koberce. Generální a hloubkové čištění koberců zajišťují v nemocnicích, školách, restauracích, ale také pro zákazníky ze soukromého prostředí – v domech, bytech a vilách.

35794694 - cleaning and home concept - close up of male cleaning stain on carpet with cloth

Realizují čištění a tepování koberců jednorázově, ale také opakovaně – zákazník si sám určí interval, v kterém chce toto servisní čištění koberců provádět. V zásadě čistí pouze koberce z umělých vláken nebo koberce s maximální příměsí 15% vlny. Moderní strojová metoda, kterou A SERVIS LIPKA  provádí, je nejen velmi účinná, ale také dezinfekční. Kvalitní chemie HDS RT velmi hluboko pronikne do struktury koberce a tak jej důkladně vydezinfikuje a odstraní od veškerých nečistot.

Chemii po chvíli působení důkladně kartáčují 47 kilovým kotoučovým strojem Wirbel, který se chová ke koberci velmi šetrně a nezpůsobí tak poničení vláken koberce, ani při důkladnějším kartáčování od zatvrdlých nečistot. Vše po důkladném kartáčování odsají vysoce výkonným vysavačem Nevada Soteco 640 a zbaví tak koberec nejen nečistot, ale také vlhkosti.

Je ale důležité nechat koberec ještě několik hodin mimo provoz a důkladně jej nechat proschnout. Je lepší a efektivnější udržovat koberec v dobrém stavu a doporučuje se častější čištění, zvláště tam, kde je koberec hodně zatěžován.