Rotační tepování zvládne i skvrnu od červeného vína. Čištění koberců Ostrava

Před měsícem jsme s přítelem udělali u nás doma menší večírek. Slavily se moje narozeniny, tak jsme pozvali pár našich přátel a později večer jsme pak pokračovali do města na diskotéku. Když jsme byli u nás, měli jsme tu nachystanou spoustu jídla a na pití jsme měli pivo a víno. Především červené, které máme všichni moc rádi. To byl ale kámen úrazu. Jak jsme se během večera bavili, kamarádka omylem vylila celou sklenici tohoto červeného vína na náš šedý koberec. Ihned jsme zareagovali a snažili se za čerstva koberec vyčistit, ale moc se nám nedařilo, spíš jsme skvrnu od vína udělali ještě větší než byla. Tak jsme to tak nechali, že si nebudeme kazit večer a popereme se s tím další den.

Další den jsme to zkoušeli znovu, ale nedařilo se. Víno z koberce nechtělo pustit, tak jsme se rozhodli, že to chce odborný zásah. Na internetu jsme našli spousty úklidových firem, které se mimo jiné zabývají i čištěním koberců. Nejvíce se nám líbila firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., rotační čištění koberců Ostrava, která měla spousty kladných recenzí od spokojených zákazníků a v porovnání s konkurencí i velice příjemné ceny. Firmu jsme tedy zkontaktovali a popsali náš problém.

Milá slečna po telefonu nám vysvětlila, jak bude práce jejich zaměstnanců vypadat, udali nám také konkrétní cenovou nabídku a nakonec s námi domluvili i termín, který se nám hodil nejvíce. Opravdu skvělá komunikace.

V daný den dojeli dva zaměstnanci firmy A SERVIS, donesli do bytu těžký kotoučový stroj, pomocí kterého začali do koberce zanášet účinnou chemii, která pomohla uvolnit i ty nejhlubší nečistoty z koberce, které se nakonec mohly vysát výkonným vysavačem. Na konci nám zůstal koberec krásně čistý, provoněl celý byt, také byl vydezinfikovaný, ale především opět měl svoji původní barvu i vzhled. S touto firmou byla skvělá spolupráce a vřele doporučujeme. Určitě u nás nebyli naposledy.

Kvalitní mytí oken, čištění, nano impregnace fasád, výškové práce Ostrava

Jsme čtyři holky, které bydlí v centru města ve spolubydlení. Myslím, že jsme celkem čistotné a máme rády uklizeno. Před dvěma měsíci jsme se rozhodly, že uděláme kompletní, opravdu důkladný úklid celého bytu. A tak se i stalo. Opravdu jsme na tom všechny strávily celý den a nakonec se opravdu povedlo. Vše jsme uklidily tak, jak jsme si představovaly. Jediné, co nám zbylo, bylo mytí oken, které jsme si chtěly nechat na další den. Jenže to už se nám opravdu nechtělo, tak jsme se rozhodly, že si na tuto práci zavoláme profesionální pomoc.

Na internetu jsme našly spousty možností, od paní na úklid až po profesionální úklidové firmy. Nakonec jsme se shodly na úklidové firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí fasád, čištění oken Ostrava, která měla opravdu hodně kladných recenzí, hodnocení a komentářů od spokojených zákazníků a v cenovém porovnání vyšla také moc dobře.

Firmu jsme tedy zkontaktovaly. Ihned nás seznámili s cenovou relací, domluvily jsme rovnou termín realizace naší poptávky a nakonec nás také informovali o postupu práce jejich zaměstnanců. Dali nám veškeré informace a byli na nás velice milí.

37414417 - cup of hot drink on windowsill on rain background

V daný termín pak dojeli zaměstnanci firmy A SERVIS a bez zdržování se pustili do práce. Nejprve okna důkladně umyli tak, aby je zbavili veškerých nečistot. Následně okna setřeli gumovou stěrkou dosucha a nakonec je vyleštili bavlněnou plenou.

Opravdu jim to šlo pěkně od ruky, jelikož měli za chvilku hotovo. To, co my bychom dělaly celý den, oni měli za hodinku a to byli jen dva. Také nám u všech oken omyli kličky, parapety a rámy. Odvedená práce firmy A SERVIS byla opravdu skvělá, zaměstnanci velice milí a celkový náš dojem úžasný. Nejvíc nás těšilo to, že jsme to nemusely dělat my a že je vše krásně čisté. Moc doporučujeme.