IP ozvučení Dexon přináší, spolehlivost, méně starostí a větší komfort

Moderní koncept ozvučování spočívá v maximálně efektivním využiti IP zesilovačů a rozhlasových IP ústředen. Nešroubujete, necestujete, ale z kanceláře jednoduše a pohodlně klikáte myší. Ukážeme vám, jak na to a se vším všudy.

 

V čem je IP ozvučení od Dexonu jiné?

Zesilovač zesiluje a ústředna smíchává – až potud základům dobrého ozvučení rozumí i malé dítě. A další nezbytné kroky už začínají být složitější. Právě proto umožňuje moderní technologie, kterou firma  Dexon ve svých zařízeních použila, mnohem ale opravdu mnohem více. Například v případě, že jsou zesilovače  opatřeny praktickou IP konektivitou, komfort jejich použití diametrálně narůstá.

IP konektivita aneb co je to?

Spíše než na technickou specifikaci tohoto pojmu se raději zaměříme na to, co vám toto bohulibé spojení nabízí. Výčet dostupných možností vám totiž o vlastnostech vaší nové rozhlasové ústředny prozradí mnohem více, než jen holá technická data.

Takže ve zkratce: Díky IP konektivitě jsou k dispozici rozsáhlé mp3 playlisty, zábavná internetová rádia, praktický časový plánovač, komfortní vstupy, dostupní uživatelé, skutečně neomezený počet mixážních relací, efektivní konektivita do VoIP, SIP a ještě mnohem více.

A přitom nezáleží na tom, jestli se IP systém bude nacházet v budově, nebo skončí „rozhozený“ po světě. Všude tam, kam „může“ internet, dosáhne pohodlně i IP ozvučení od Dexonu. A kde všude ho využijete? Je vlastně skoro univerzální, takže své uplatnění najde v malých kancelářních či domovních systémech, přes velká zábavní centra až hotely, řetězce supermarketů či rozsáhlé sítě firemních poboček.

IP ozvučení Dexon nezná malé úkoly ani se nebojí složitosti těch velkých. Bude vám k dispozici vždy, ať už od něj očekáváte cokoliv. Více informací se dozvíte na stránkách Dexon.cz.