Design a ergonomie v osvětlení, to jsou artemide svítidla

Žena pořád, že chce Artemide, Artemide a že to světlo má už doma každý, kdo nechce jen něco tuctového – i naše sousedka, která se vytahovala, že prý na tom dělají nějací strašně slavní designéři jako je Zaha Hadid a Karim Rashid a možná i Ali Baba a já nevím, kdo ještě. A ještě říkala, že ty světla mají i ve všech muzeích světa. No a já se asi z toho zblázním. Nicméně jsem tedy zavítal na internetové stránky portálu artemide-obchod.cz a nemohu tvrdit, že by se mi tam nějaká ta italská lampička nelíbila. Co se Italů týče, tak ti se nikdy nebojí experimentovat a nabízejí originální designy, naštěstí nezapomínají i zdokonalovat používanou technologií. No, jak tak koukám tak se mi jeví, že Artemide svítidla bude asi dobrá volba.

Artemide Praha – italská moderní svítidla

Artemide Praha! Budeme asi utrácet. Nerad to přiznávám, ale zachvátila mě nákupní horečka. Tak co nabízejí? Stojací a stolní lampy, nástěnná a závěsná svítidla. Kvalita to asi bude, reference jsou víc než dobré a ceny … celkem to ujde, když srovnám konkurenci. Artemide Praha – no podívejme se na to – zlato. No tak tohle světlo se mi vážně líbí – vypadá skvostně. Ten název je ovšem příšerný – Wuni. No tak kolik stojí wuni – klikám, koukám a lepší bude na to kouknout zblízka. Nerad kupuji zajíce v pytli. Už chápu, proč si lidé Artemide svítidla zamilovali po celém světě. Artemide je skutečně synonymem vysoké kvality, designu a inovace. Prý tyto unikáty jsou ve světě považována za ikony současného moderního designu. A je to pravda pravdoucí.

Artemide showroom! Nádherná svítidla za skvělou cenu

Artemide svítidla se budou u nás vyjímat. Máme moderně zařízené bydlení, tak proč ne. Po dlouhé době musím dát ženě za pravdu. Brácha má pěknou restauraci, taky by si tam Artemide svítidla mohl také pořídit. Do Prahy ho beru sebou a kde to tedy je? Aha, tady to je Artemide showroom Komunardů 32, Praha 7 – Holešovice. To tam snad nejdeme.