DIA zvláčňující emulze přináší efektivní řešení při problémech s citlivou pletí

Také máte problémy s citlivou pokožkou? Je vysušená, mastná, má na sobě nevzhledné červené fleky nebo vás často svědí? Ať tak či tak, díky používání vhodných přípravků můžete své problémy rychle odstranit. Řešením pro vás může být DIA zvláčňující emulze…

 

 

 

Opravdu účinné složení pomůže

DIA zvláčňující emulze je speciální kosmetický přípravek, který je určený k péči o diabetickou, citlivou a problematickou pokožku. Emulze je unikátní svým složením. Obsahuje totiž výživné látky na bázi vitamínu B, aminokyselin a oleje. Díky této jedinečné kombinaci pomáhá DIA zvláčňující emulze řešit celou řadu problémů s pokožkou. Emulze je určena pro každodenní používání, protože jedině tak lze rychle docílit požadovaného efektu – tedy zmírnění a odstranění problémů.

 

Jak  může DIA zvláčňující emulze pomoci?

Emulze pomůže při mnoha různých obtížích. Její předností je, že pomáhá udržovat pokožku krásně hydratovanou po celý den. Zároveň působí jako efektivní ochrana před nepříznivými vlivy okolí. Díky obsahu olejů také nahrazuje přirozenou tvorbu kožního mazu, takže zabraňuje vysušování pokožky. DIA zvláčňující emulze také zvyšuje pružnost a celistvost pokožky a pomáhá i v případech rozpraskané pokožky – pomáhá k zacelování drobných ranek. Pomůže také s rozpraskanými patami, chodidly nebo i lokty na rukou.

 

DIA zvláčňující emulzi a řadu dalších zajímavých kosmetických přípravků najdete na www.irel.eu