3648

Žehlení nemusí být otrava! Stačí mít správné pomocníky!

Žehlení je pro mnoho žen noční můrou. Také se vám při pohledu na koš plný prádla dělá mdlo? Možná děláte stejnou chybu jako většina ostatních. Nemáte doma totiž ty správné pomocníky. Žehlení s nimi jde totiž snadno, rychle a možná vás bude i bavit. Jaké pomocníky můžete mít doma i vy?

 

 

 

 

Kvalitní žehlicí technika dostupná pro všechny

Základním předpokladem kvalitního žehlení je dobré vybavení. V současné době je k dostání špičková žehlicí technika i pro běžné domácnosti, takže proč ji nemít. Ceny jsou přijatelné a práce, kterou za vás špičkový přístroj odvede téměř neocenitelná.

Co můžete mít?

Do základní výbavy samozřejmě patří kvalitní žehlička, bez ní to prostě nejde. Zapomeňte na to, že si pořídíte nějaký levný model pochybné značky. Při výběru žehličky se vyplatí vsadit na vyzkoušené značky a jejich modely. Kvalitní žehlička by v první řadě měla mít robustní konstrukci, dobře tvarované madlo a měla by být i poměrně lehká. Velmi oblíbené jsou v současné době hlavně parní žehličky. Domů si ale můžete pořídit i téměř profesionální žehličky s vyvíječem páry.


 3648

 

Bez žehlicího prkna to nejde

Druhým nezbytným pomocníkem pro kvalitní žehlení je žehlicí prkno. I to musí splňovat hned několik kriterií. Mělo by mít hlavně pevnou konstrukci, která se dá lehce složit a jeho nezbytnou součástí musí být i dostatečně velký odkládací prostor. Žehlicí prkna můžete mít v mnoha různých provedeních. Velmi populární je například žehlící prkno Comelux A, které je vyhřívané a má odsávaní žehlicí desky.


5990


Zajímavou nabídku se žehlící technikou do domácností i provozoven za velmi příjemné ceny najdete na www.sici-centrum.cz