Super dárek pro rodiče a jejich děti? To je sada Camillca!

Nakupovat praktické dárky pro děti není v žádném případě jednoduché. Rodiče takové dárky ocení, zattímco děti z nich většinou moc nadšené nejsou. Nemusí to ovšem tak být. Jestliže chcete potěšit dárkem, který bude praktický a potěší, měla by vás zajímat sada Camillca…

 

 

 

Historie a využití moderních technologií jako záruka prvotřídní kvality

CAMILLCA je značka jedinečné dětské kosmetiky, která se může pochlubit úspěšnou historií a celou řadou účinných kosmetických přípravků. K výrobě a vývoji přípravků dětské značky CAMILLCA jsou používány ty nejnovější poznatky a nejmodernější postupy. Hlavně díky tomuto spojení je dětská kosmetika CAMILLCA tím nejlepším, co můžete vašim dítkům pořídit. Všechny přípravky značky CAMILLCA mají vyvážené složení, které je přizpůsobeno citlivé dětské pokožce. Nedráždí ji a udržují ji zdravou, krásně pružnou a pevnou.

 

Sada CAMILLCA potěší! Zaručeně!

Jedním z nejoblíbenějších produktů této značky je sada CAMILLCA, která obsahuje speciální dětský sprchový gel, dětský šampon, dětskou koupel a dětský olej z ostropestřce mariánského. Všechny přípravky této sady mají účinné složení a děti bude koupání s nimi bavit, mají i veselé obrázky na etiketě, které se dětem budou zaručeně líbit! Rodiče s nimi budou mít jistotu, že svým dětem dopřávají jen to nejlepší a nemusí mít obavy z podráždění dětské pokožky.

 

Dětská pokožka si zaslouží prvotřídní péči. Sadu CAMILLCA najdete na www.irel.eu