Dieta (ne-)jen pro modelky

Modelky jsou ikonou krásy pro mnoho žen. Syndrom „Twiggy“, tedy maximální hubenosti až vyzáblosti, je i přes kritické hlasy odborníků, stále velmi trendy. Nadváha se v byznysu s lidským tělem a módou neodpouští. Kult superštíhlých žen je trvalý a stále více žen se mu chce podobat. Co na tom, že od přírody mají ženská těla vyvinuté široké boky, aby mohly dobře porodit děti a mají i bujné poprsí, by měly čím potomky nakrmit.

Dnes se razí štíhlost typu „rovné desky“ nahoře i dole. Jakoby byly ženské erotické znaky na škodu.  Nic naplat. Idoly krásy asi nezměníme, můžeme však upravit své proporce, abychom se líbily. Shodit desítky kilogramů a výrazně ubrat přes břicho i v pase je možné i bez hladovění. Nevěříte? Pak rozhodně zkuste Chia Shake produkty, které se soustředí na vysokoproteinové potraviny.

 

Koktejly na hubnutí

Chia Shake se specializuje na výrobu nízkosacharidových zdravých jídel, především na koktejly na hubnutí. Jako malý zázrak se doporučuje low carb diet shake v příchuti jahoda-malina se sušeným ovocem, nebo v lahodné příchuti pistácie s čajem matcha na nabuzení organismu. Chia Shake nabízí nejen dietní koktejly, ale také mnoho dalších výrobků na hubnutí: proteinové palačinky, chia puddingy, dietní polévky, dietní omelety, low carb smoothie, tyčinky na hubnutí, oříšková másla, low carb müsli a mnoho dalšího.

Chia Shake jídla jsou vhodná jako doplněk při low-carb stravování (například 2x denně koktejl jako náhrada svačin, jsou vhodná i pro Cambridge dietu, Dukanovu dietu, či Atkinsovu dietu). Užívejte dietní balíčky. Najdete v nich vše, co k hubnutí potřebujete. Jíte 5x denně jídlo Chia Shake, k tomu 500 g zeleniny a malé množství zdravých tuků. Díky tomu, že se vaše tělo dostane do ketózy, zhubnete.

 

Bílkoviny a vitamíny

Jídla Chia Shake obsahují vysoký podíl kvalitních bílkovin, vlákninu, vitamíny a minerály. Jsou bezlepková, bez přidaného cukru, bez éček a zbytečných umělých ingrediencí. A světe div se, budou vám i chutnat. Velkou výhodou je rychlá a snadná příprava jídel, nevyjímaje možnost je jíst i na cestách.

Vše o zdravém hubnutí a keto-dietě se lze dočíst na blogu https://chiashake.cz/blog/