Neobvyklá dovolená? Zkuste na ní jet s obytnou dodávkou

Venku konečně začalo alespoň trochu hezké počasí a mnoha lidem se tak dovolení plánuje lépe. Pokud letos zatím nemáte vybráno, kam chcete jet, nebo stále vyčkáváte, zkuste obytnou dodávku a můžete vyrazit kamkoli.

Na pár dní hodit z hlavu všední starosti i věčný stres a jen si užívat každý den od večera do rána. Na dovolené chceme odpočívat a načerpat nové síly, ale samozřejmě mít i co nejvíce zážitků, navštívit nová místa a mít spoustu zážitků. Většinou vybíráme lokalitu a místo, kde se ubytovat, a chceme vyrážet na výlety právě odtud. Hotel nebo penzion znamená komfortní zázemí, ale jsem tak trochu omezováni třeba otevírací dobou recepce, servírování snídaní nebo nutností se na organizované výlety hlásit předem a být na místě srazu v přesnou hodinu. Když ale máme obytnou dodávku, nemusíme plánovat dopředu nic, pokud tedy nechceme. Na místě, kde se nám líbí, zůstaneme déle a naopak tam, kde nás to nezaujalo a necítíme se dobře, se zdržovat nemusíme vůbec.

V práci i doma pořád něco musíme, hlídáme čas a snažíme se vše stihnout. Dovolená v obytném autě nám dává svobodu cestovat kam chceme a kdy chceme a zároveň mít pohodlí. Pokud zrovna nevyjde počasí, jednoduše zavřeme dveře a letní bouřku přečkáme v pohodlí a suchu, v noci se nemusíme obávat prochladnutí a své věci máme bezpečně uložené. Láká vás snídaně v trávě, při které nemusíte nikam spěchat a můžete si vychutnat třeba dvě kávy za sebou? Žádný problém, nic vás nehoní, kávu si uvaříte ve vestavěné plně funkční kuchyňce a pak už se můžete jen kochat výhledy do okolní přírody. Na výlet pak pojedete v tu dobu, kdy vám to vyhovuje, a ne kdy to někdo naplánoval za vás. Navíc si můžete obytné auto půjčit, není nutné dlouhé roky šetřit , abyste si ho mohli koupit. Půjčovna obytných aut vám předá vůz ve skvělé kondici s pravidelným servisem a můžete tak hned vyrazit za dobrodružstvím.