Díky střešním nosičům na dovolenou zabalíte vše, co potřebujete

Máte malé děti a na dovolenou potřebujete sbalit doslova hromadu věcí? I sportovci mají mnoho vybavení, které potřebují přemisťovat. Ať už jsou to kola, kolečkové brusle, lyže, hokejová výstroj, golfové hole i tříkolovým vozíkem či cokoli jiné. Jak vybavení přemístit autem, abyste sbalili vše a přitom ještě zůstal v kufru prostor pro domácího mazlíčka? Jednoduše za pomoci střešních nosičů, nosičů kol a střešních boxů.

 

Střešní boxy mnoha rozměrů

Jak již bylo zmíněno, lidé potřebují autem převézt kdeco. Maminky jídelní židli, postýlku, odrážedlo, oblíbenou peřinku, maxi plyšáka… Sportovci obsáhlé a poměrně těžké sportovní vybavení. I ženy, které se rády parádí, mají na dovolenou spoustu batožiny. Už jen co místa zaberou ty páry bot… Řešením jsou střešní boxy, které můžete zakoupit v různých velikostech. Na výběr jsou boxy delší a užší, nebo kratší a širší. Dokonce se dá kombinovat i box s držákem kol. Na střeše tak uvezete kolo i batožinu.

 

Kolo na střechu? Proč ne

Abyste mohli na střeše auta převézt kola, potřebujete střešní nosiče. Stačí vybrat vhodný model podle značky vozidla, případně podle jeho série a roku výroby. K nim pak musíte pořídit ještě střešní nosič kol, kdy si můžete vybrat variantu pro jedno až 4 kola. Střešní nosiče vám poslouží i pro převoz výše zmíněného střešního boxu neboli rakve.

K dostání jsou i nosiče kol na tažné zařízení nebo nosič na páté dveře vozu. Naložit na nosič kol můžete dětská kola i modely pro dospělé. Stejně tak je možné převážet elektrokola. Je dobré porovnat si výhody a nevýhody jednotlivých nosičů kol a vybrat podle toho, zda preferujete nejnižší cenu, nebo největší ohled na jízdní vlastnosti vozu a spotřebu pohonných hmot.

Vše potřebné seženete na webových stránkách autodoplnky-obchod.cz.