DOČISTA DO ČISTA S PĚNOVÝM ČISTIČEM SOLO

Aerial view of corn cob and vegetarian barbecue on a grilling pan

Chuť na grilované dobroty máme téměř vždy. Chuť na následné drhnutí grilu naopak skoro nikdy. Připáleným, mastným kouskům pochutin se totiž z mřížky grilů chce asi stejně jako nám na to mytí. Přitom stačí vzít si k ruce šikovný prostředek a z čištění rázem přestane být očistec. Skvělým pomocníkem je například SOLO Pěnový čistič pro grily a trouby. Ten si díky své husté pěnové konzistenci snadno poradí i s velmi odolnými nečistotami a zároveň je k čištěnému povrchu šetrný. Kromě grilů ho užijeme i na zašpiněná dvířka trub.

 

Grilování je činnost, kterou má rád snad každý, nicméně po něm přichází na řadu aktivita, kterou vyhledává jen málokdo. Dostat z vychladlých mřížek mastnotu, zbytky připálených jídel, to je často opravdu nadlidský úkol. Navíc výrobci grilů nedoporučují násilné drhnutí, které by mohlo poškodit ochranné filmy mřížek. Odmáčení je rovněž zapeklité, tak velkou nádobu máme málokdy.

Snadné a pohodlné řešení nabízí SOLO Pěnový čistič pro grily a trouby. Hustá pěna bez problémů zbaví mřížky grilu nejen zbytků pokrmů, ale také nežádoucí mastnoty a sazí a zároveň je k čištěnému povrchu šetrná. Postup čištění je rovněž velmi jednoduchý. Stačí pěnu aplikovat na znečištěný povrch, nechat působit (stačí 1 – 5 minut) a poté setřít hadříkem. Pokud je povrch znečištěn nějak výrazně, postup ještě jednou zopakujeme. Pěna do sebe „vpije“ veškeré nežádoucí nánosy a zůstane jen krásně čistá grilovací mřížka připravená pro další naše pochoutky. Pěnu navíc využijeme i k čištění dvířek trub, kde oceníme i fakt, že pěna nestéká. SOLO Pěnový čistič pro grily a trouby je k dostání například v hypermarketech Albert, hobbymarketech Hornbach, OBI a Uni Hobby za cenu 99 Kč. Více na www.solo.cz.

 

SOLO_Pěnový čistič pro grily a troubyČeská společnost SOLO MATCHES & FLAMES, a.s. je pokračovatelem dlouholeté tradice výroby a prodeje zápalek Solosirkárna a. s., která vznikla počátkem 19. století v Rakousko-Uhersku. Společnost obchoduje se zápalkami a ostatním plamenným zbožím značky SOLO. Produkty splňují všechny zákonné předpisy a normy a jsou pravidelně testovány v příslušných zkušebnách. Společnost vlastní klasické ochranné známky zápalek (The ScissorsThe KeyThe Pipe atd.), které dlouhodobě slouží k podpoře prodejů zápalek. Mezi současné produkty však nepatří pouze standardní a domácnostní zápalky, ale také dlouhé krbové zápalky, zapalovače, podpalovače ohně, svíčky, sortiment ke grilování a pro topnou sezónu.

V loňském roce firma SOLO exportovala do 14 zemí – Bulharsko, Dánsko, Finsko, Francie, Lotyšsko, Německo, Norsko, Polsko, Rakousko, Řecko – Kypr, Slovinsko, Spojené arabské emiráty, Švédsko a Velká Británie. Na domácím trhu, tedy v Čechách a na Slovensku, firma SOLO distribuuje zápalky a jiné plamenné produkty především pomocí obchodních řetězců, velkoobchodů s potravinami, drogistickým zbožím a tabákových firem. SOLO MATCHES & FLAMES, a. s. má 90% podíl na českém trhu a 60% podíl na slovenském trhu v prodeji zápalek.

Strategií společnosti je zachování tradiční značky SOLO, při udržení vysokého standardu kvality zboží v segmentu plamenných produktů.

 

Pro více informací, prosím, kontaktujte:

 

Renata Drabálková                                                                       Linda Maletínská

marketing, SOLO MATCHES & FLAMES, a.s.                        agentura Privilege PR, s.r.o.

tel.: +420 511 192 111                                                                   mob.: +420 775 944 267

mob.: +420 606 626 752                                                               e-mail: maletinska@privilegepr.cz

e-mail: drabalkova@solosirkarna.cz