Hravé námořnické léto je opět tady!

Letní měsíce máme s vodou a mokrými radovánkami nerozlučně spojené. Námořnický styl se veze právě na této hravé a přirozené vlně a spolu s ním do vašeho šatníku připluje neotřelá kombinace barev, která při správné kombinaci vzorů a bižuterních detailů sluší opravdu každému.

Modrá, bílá a červená – to je námořnické léto. Přináší s sebou vzpomínky na krásnou dovolenou s poklidně šumícím mořem a rozpálenou pláží. Kombinace jednotlivých kusů oblečení se ale nemusí omezit jen na tyto barvy. Na tu správnou strunu zahrají také doplňky a potisky s námořnickou tématikou: kotvy, pruhy nebo uzly.

 160491_5

Doplňky, které upoutají pozornost

Našla jste doma modrou košili a bílou halenku, ale máte dojem, že k dokonalému námořníkovi vám stále něco chybí? Poohlédněte se po vhodných námořnických doplňcích, ale vybírejte je účelově.

Krásu očí podtrhnou elegantní červené náušnice. Sytá barva oči rozzáří a zvýrazní. Přirozenou krásu zápěstí umí pozvednout ozdobné náramky splétané z provázků, ale chybu neuděláte ani s námořnickými hodinkami. Jejich veselý motiv vám zvedne náladu i po těžkém pracovním dni a připomene vám, že letní měsíce jsou především o odpočinku.A navíc díky nim můžete pohodlně sledovat čas, aniž byste musela pracně lovit mobil z kapsy nebo kabelky.

Míst na dámské drobnosti není nikdy dost, proč je neschovat všechny pohromadě v prostorné a elegantní kabelce? Svého favorita můžete najít například v nabídce kabelek z námořnické kolekce Stoklasa textilní galanterie.

Všeobecně platí, že čím jednodušší oblečení si obléknete, tím výraznější doplňky si můžete dovolit. Červený šátek na pestrobarevné halence už by byl nejspíš příliš, ale chladný dojem bílé nebo modré látky bez potisku utlumí dokonale. Spolehnout se můžete i na nažehlovačky, které snadno přichytíte k jakémukoliv textilnímu povrchu. Dodat námořnický look vašemu batohu, tričku nebo sukni ještě nikdy nebylo tak snadné.