4224970 - if you wash the windows regularly, they will reflect the blue sky

Zářivá okna bez námahy! Výškové čištění fasád Ostrava

Bydlím na okraji Prahy, starám se o dvě malé děti a k tomu obstarám velký rodinný dům. Ze začátku jsem to moc nevnímala a starost o děti a úklid domu jsem více méně zvládala. Poslední dobou však začínám být velmi unavená a na úklid už nestačím.

Nejhůře jsou na tom okna, ty jsem neumývala ani nepamatuji. Vždy se radši věnuji rodině, než abych půlku dne strávila umýváním oken. Bohužel na oknech je to už znát, jsou zaprášené a upatlané od dětí.

Rozhodla jsem se, že se zbytečně nebudu přepínat a zavolám si na pomoc odborníky. Dosud jsem neměla žádnou zkušenost s úklidovou firmou, tak jsem hledala na internetu a pročítala recenze.

Nejvíce se mi zalíbila firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., která provádí výškové čištění, mytí oken Ostrava. Ohlasy zákazníků byly jen pozitivní, tak jsem neváhala a domluvila si s nimi termín. Paní na telefonu byla velice ochotná a sdělila mi i  přibližný cenový odhad.

Ve smluvený den k nám dorazili pracovníci firmy a dali se do práce. Práce jim šla pěkně od ruky, šlo vidět, že mají bohaté zkušenosti. K mému překvapení leštili okna pouze na sucho 100% bavlněnou plenou a výsledek byl dokonalý.

Já jsem vždy používala leštící prostředek, ale okna se mi takhle nikdy neblýskala. Pracovníci mi vysvětlili, že po použití leštidla se na okno chytá mnohem více prachu. Leštění na sucho je sice pracnější, ale výsledek stojí za to.

Já už ale po této výborné zkušenosti s firmou A SERVIS LIPKA na okna ani nesáhnu a vždy si raději zavolám někoho na pomoc.

Úklidová firma, která zvládne vše! Čištění koberců Ostrava

Máme prarodiče, kteří bydlí v bytě v centru města. Je tu velký ruch a opravdu se tu hodně práší. Díky tomu se taky nachází jejich koberce ve stavu, kdy už ztratily svoji původní barvu i vzhled. Jednoho dne jsme se rozhodli, že jim uděláme radost a pomůžeme jim celý byt uklidit a vydrhnout.

848825 - cream carpet with light

Vše jsme zvládli, i okna se nám relativně dobře podařilo umýt, jediné, na co jsme nestačili, byly právě ty koberce. Jelikož byly nečistoty a prach zanesené hodně hluboko, nedařilo se nám koberce kvalitně vyčistit. Navrhli jsme s manželem, že jim tam necháme poslat nějakou specializovanou firmu, která se touto problematikou zabývá. Nejprve nechtěli, ale nakonec po hodinovém přemlouvání svolili.

Na internetu jsme už měli vyhlídnutou firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., dezinfekční čištění koberců Ostrava, která se zabývá komplexními úklidovými službami, i tedy již zmíněným čištěním koberců. Rozhodli jsme se pro tuto firmu z toho důvodu, že mají na internetu dobré ohlasy ze strany zákazníků a především plno kladných recenzí.

Firmu jsme ihned zkontaktovali a popsali naše přání v rámci čištění koberců v bytě. Vše nám po telefonu popsali, jak bude jejich práce probíhat, kolik to asi bude stát a zároveň jsme domluvili termín realizace naši poptávky. Vše probíhalo rychle a na úrovni.

V daný den pak dojeli zaměstnanci firmy A SERVIS LIPKA, prošli si byt, aby věděli, kde začít a jak postupovat. Následně se pustili do práce. Pomalu, ale důkladně začali koberce kartáčovat, zanášeli chemii do hloubky, aby pustily veškeré nečistoty a pak ji nechali chvilku působit. Následně koberce začali znovu čistit, aby dostali nečistoty na povrch a nakonec je důkladně vysáli. Koberce byly opět jako nové, poznali jsme jejich skutečnou barvu, byly vydezinfikované a provoněly celý byt.

Za nás jedna velká spokojenost, práce do firmy A SERVIS LIPKA byla důkladná a opravdu precizní. Komunikace s firmou na úrovni a zaměstnanci ochotní a moc milí. Takže firmu můžeme jen doporučit.