Olejový gel – čistě přírodní přípravek pro masáž překvapuje svou silou!

Masáž má na lidský organismus blahodárný vliv. Při masáži totiž dochází k uvolnění těla i mysli. Pokud vás už nebaví chodit do drahých salonů, máme pro vás skvělou zprávu –nemusíte. Kvalitní masáž s výrazným efektem si totiž můžete dopřát i v pohodlí svého domova…

 

 

 

 

 

Složení jako základ úspěchu

Masážní olejový gel je produktem tradičního výrobce přírodní kosmetiky – společnosti Irel. Masážní olejový gel se může pochlubit jedinečným složením a silně pozitivními účinky. Hlavní složkou gelu je blahodárný ostropestřcový olej, který činí 94%! Díky tomu je možné využít jeho sílu naplno. Olej totiž obsahuje pro lidský organismus velmi prospěšné látky. Jsou to nenasycené mastné kyseliny, fytosteroly a vitamín E. Díky tomu se gel nejen snadno roztírá, vstřebává a přináší i opravdový efekt.

 

Viditelná změna k lepšímu

Masážní gel přináší silný regenerační účinek. Podporuje  přirozené funkce kožních buněk a pomáhá také k jejich obnově. Dále přispívá k hydrataci pokožky a působí i jako antioxidant. Pokožce navíc poskytuje efektivní ochranu před nepříznivými vlivy okolního prostředí a snižuje i riziko poškození kůže vlivem slunečního záření. Zabraňuje také předčasnému stárnutí pokožky. Výsledkem masáže tak není jen pouhé uvolnění, ale i dokonale krásná a zdravá pokožka!

 

Pozor – nestéká!

Výhodou tohoto oleje je jeho konzistence. Při aplikaci olej nestéká a je tak možné ho snadno nanést v potřebném množství na zvolené partie těla. Je dokonce i jemně parfemovaný cedrovým olejem, což  přispívá k pocitu relaxace a uklidnění.

 

Užijte si masáž naplno! Gel najdete v nabídce spolu s dalšími produkty přírodní kosmetiky na www.irel.eu