Dopřejte si čerstvě namletou kávu jako od baristy

Čerstvá káva je po ránu pro mnohé z nás to nejlepší, co si můžeme vychutnat. Probere nás, dodá energii a větší chuť do práce, povzbudí nás a vlije do žil kofein, který tolik potřebujeme. Ne každá káva je však opravdu káva. Některé instantní i mleté směsi jsou nižší kvality, kterou nemusíte poznat. Dokonalou jistotu proto nabízí varianta, že si kávu namelete sami.

Mlýnek na mletí kávy Orava KM-802 se stane vaším ranním přítelem, který vám pomůže postavit se na nohy. Díky ní si můžete vždy vychutnat kvalitní, čerstvou a voňavou kávu sami nebo s přáteli. Během několika sekund tak máte váš oblíbený nápoj připravený jako od profesionálního baristy! Elegantní bílý mlýnek na kávu Orava KM-802 má zásobník na 50 g kávy a rozměry 80 x 170 x 97 mm. Jeho nůž je vyroben z kvalitní nerezavějící ocele a výkonný 130 V motor, který drtí kávová zrna.

Mlýnek na kávu od společnosti Orava je vhodným dárek pro vaše přátele, kteří milují kávu nebo pro vás – kávové gurmány. Z jedné dávky, kterou mlýnek na kávu dokáže pomlít, můžete připravit až 6 šálků kávy. Podělte se o výborný zážitek i s partnerem, přáteli nebo s kolegy v práci a společně si užijte váš ranní kávový rituál. Hrubost namletí kávových zrn si regulujete sami dle stisku tlačítka. Pro bezpečné použití mlýnku na kávu je v něm zabudovaná pojistka, která chrání před spuštěním mlýnku bez krytu.

Také byste si chtěli užít vůni a chuť čerstvě namleté kávy? Mlýnek na kávu Orava KM-802 vám nabízí internetový obchod www.orava.cz za 499 Kč.

2 thoughts on “Dopřejte si čerstvě namletou kávu jako od baristy

  1. Vykoušela jsem tolik mlýnků, ale žádnej z nich nebyl ono, až na Orava KM-802, kterej mele, tak jak má, určitě vám všem doporučuji od oravy zakoupit

  2. Tento mlýnek je pro mě prostě TOP, káva je po pomletí krásně hladká. Za 500 se to opravdu vyplatí od Oravy koupit

Comments are closed.