29399285 - little cute golden retriever puppy on white carpet

Dopřejte svým kobercům důkladné čištění strojovou metodou

Pořídili jsme si s manželem tříletého pejska z útulku. Je ve skvělém věku, pořád hodně aktivní, ale už je klidnější, než jsou štěňata. Je také dobře vycvičený. První týden jsme s ním zůstali doma, aby si na nás zvykl. Šlo to dobře, takže jsme se už další týden nebáli nechat ho samotného a jít do práce.

Jenomže se ukázalo, že pejsek se sám doma nudí. Když jsme byli v práci, rozkousal dvoje papuče a moje lodičky. Převrhl květináč v obýváku a většinu hlíny rozhrabal po koberci. Potom se v ní vyválel, čímž se hlína usadila ještě hlouběji. Bylo to pěkné nadělení. Pochopili jsme, že pejska budeme muset ráno brát na větší procházky, aby se trošku unavil a doma musíme odklidit volně dostupné věci, které by mohl zničit.

Tohle řešení opravdu zabralo a s pejskem jsme už měli pokoj. Horší to ale bylo s kobercem. Hlínu se nám nedařilo vůbec vyčistit, největší nečistoty jsme odstranili, ale nemohli jsme se pořádně dostat mezi vlasy koberce až k jejich kořenům. Tam zůstávala zašlapaná hlína. Místo, které jsme čistili, bylo mnohem tmavší než zbytek koberce. Museli jsme si objednat firmu, která by dokázala zbylé nečistoty z koberce odstranit.

Seznámili jsme se s různými možnostmi čištění koberců a usoudili jsme, že našim potřebám nejlépe odpovídá strojové čištění, které provádí A SERVIS LIPKA, čištění koberců a sedaček Praha 1. Protože na čištění používá kotoučový stroj s rotačním kartáčem, který má 12 cm dlouhé štětinky, nebylo pro její pracovníky vůbec složité proniknout do struktury našeho koberce. Použitý čisticí prostředek na sebe navázal nečistoty a kartáčováním se tyto nečistoty podařilo dostat na povrch koberce, odkud je už jen stačilo odsát. Měli jsme radost, koberec byl zase čistý a vypadal skvostně. Firma A SERVIS se vyznamenala, práce se jejím pracovníkům opravdu povedla.

Hloubkové a dezinfekční čištění podlah, nano impregnace Praha 6

Koupili jsme si starší dům za Prahou, který jsme chtěli využívat jako víkendovou chalupu, protože já i manželka máme radši klid a přírodu než město, ale máme oba v Praze vynikající práci, tak jsme takto chtěli dojít k nějakému kompromisu. Podlaha v tom domě byla moc hezká a nechtělo se nám dávat novou, ale zase už byla špinavá a kdo ví, co všechno se tam kdy dělo a podobně, tak bylo potřeba ji důkladně vyčistit, abychom měli jistotu, že bude zdraví nezávadná. Proto jsme se rozhodli, že si ji necháme vyčistit úklidovou firmou.

45064767 - modern living room with fireplace and a view to the coast

Z práce jsme měli výbornou zkušenost s firmou A SERVIS LIPKA, strojové čištění podlah Praha 6. Kontaktovali jsme ji a domluvili se na termínu čištění. V domluvený den přijeli její pracovníci a pustili se do práce. Byli jsme rádi, že nám dali nejbližší možný termín, protože dokud by nebyla podlaha všude řádně vyčištěná, nemohli bychom se pouštět do žádných dalších úprav a zařizování, které byly nutné k tomu, aby bylo možné chalupu co nejdřív obývat.

Když jsem viděl výsledek práce zaměstnanců této firmy, nestačil jsem se divit. Podlaha byla jako nová, opravdu velice důkladně a precizně vyčištěná. Pro její zachování později na podlahu nanesli i vosk, který má navíc i protiskluzový efekt. Odvedli opravdu vynikající práci a nemám si na co stěžovat. Zaměstnanci byli jako vždy velmi milí a pracovití. Cena služeb, které A SERVIS nabízí, je sice o něco vyšší, než u jiných firem, ale pro mě je to záruka kvality, za kterou jsem ochotný si připlatit. Pracovníci jsou spolehliví profesionálové a dá se jim věřit, takže se v budoucnu určitě na nikoho jiného obracet nehodlám, protože mi zkrátka nabízí vše, co požaduji.