Jsme úklidová firma a víme, jak se zavděčit vašim podlahám

Květinu, která uschne, už nemá cenu zalévat. Pokud se o ni nestaráte, uschne. Pokud si myslíte, že ji spousta vody na poslední chvíli zachrání, nemáte pravdu a stejně ji zahubíte. Vaše květina potřebuje pozornost a plnou péči stále, pravidelně. Nemůžete ji zanedbávat a očekávat od ní nádherné květy. Když se jí ale budete věnovat, oplatí vám to krásnou podívanou. I Malý princ se o svou květinu dokázal postarat, tak proč byste to nesvedli vy. Važte si své květiny, ať už se jedná o cokoliv.

Co takhle váš domov? O ten je třeba pečovat také. Zejména o podlahy. Jakmile jejich péči jednou zanedbáte, mohou vám to ošklivě vrátit. Možná tento úkol bude o něco málo těžší než péče o květinu, ale nikdo se hned nestane mistrem oboru v něčem, s čím zatím neměl tu zkušenost. Naše firma však k tomuto potřebné zkušenosti má. Vaše podlahy tedy mohou být naší květinou. Květinou, o kterou se dovedeme dokonale postarat a dát jí vše potřebné k životu. V našich rukou nezahyne. To vám můžeme slíbit. Jakože se úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., strojové čištění podlah Praha, jmenujeme.

My víme, co vašim podlahám udělá radost. Studujeme to již několik let. Pečlivě bádáme, důkladně zkoumáme, víme, jak se jim zavděčit. Vyslechneme jejich příběh a víme, oč se postarat. Vyznáváme jedinečnost. Zdánlivě podobné problémy totiž nemusí mít stejná řešení. Proto se ke svým zakázkám nechováme jako na běžícím páse, ale zaobíráme se jimi individuálně. Stejně jako každá květina potřebuje jinou péči. Není květina jako květina. Stejně tak není špinavá podlaha jako špinavá podlaha. Možná to nezní jako velké moudro, ale je to tak.

Metodu čištění podlah však používáme jednotnou. Žádná jiná není tak osvědčená a kvalitní. Strojová metoda čištění je bezkonkurenční. Uplatňuje se jak na čištění podlah, tak na čištění koberců nebo také čalounění. Je velmi účinná, ale zároveň šetrná. Provádí se kotoučovým strojem, jehož přítlak lidský činitel nikdy nemůže napodobit. A přítlak je důležitý k tomu, aby kartáč kotoučového stroje dostal chemii až do hloubky podlahy či koberce a následně se důkladně zbavil všech nečistot. Chemie určená k čištění vždy jednotná není, záleží totiž na druhu a míře znečištění. Kvalitou však vždy patří k těm nejlepším.

Nabízíme vám také spoustu jiných služeb – mytí oken a výloh… ani nepoznáte, že tam jsou; pak také čištění fasád, které zahrnuje i odstranění plísní, dokonce odstranění graffiti; generální úklid, v rámci kterého se postaráme o setření veškerého prachu a aby bylo vše jako ze škatulky; zaměřujeme se také na nano impregnace oken, fluatace podlah a další zázraky.

Můžete nás potkávat po celé republice, například v Praze 4 nás spolehlivě znají a vítají s otevřenou náručí. V prodejně PEPCO jsme 20. 9. měli plné ruce práce. Generální úklid tady speciálně zahrnoval také impregnaci podlah a odstranění loga z výlohy. Kromě toho, že svou práci odvádíme kvalitně, můžete se na nás také spolehnout ohledně dohodnutí termínu. Práce pro prodejny a celkově firmy, které nutně potřebují naše služby v určitém termínu, který jsou schopni nám sdělit na poslední chvíli, je pro nás běžná. Jsme na takovou spolupráci připraveni a jsme jí otevřeni. Toho si naši zákazníci obzvlášť váží.

Podlahy 02

Když se vrátíme k prodejně PEPCO v Praze 4… k čištění loga bylo nutné využít naše nářadí pro práci ve výškách. Pokud to ještě nebylo řečeno, na práci ve výškách se také specializujeme. Na vychloubání tu asi není místo, ale jsme opravdu všestranní. Asi jen těžko spočítat, kolik stran dohromady máme, žádnou z nich před vámi ale neschováváme. Generální úklid pokračoval odstraňováním prachu z mříží na stropě, což byl obzvláště náročný a pracný úkol, jednalo se také o běžné mytí zrcadel a podobně… Podrobně se naše firma zaměřila také na čištění podlahy a speciálně na její impregnaci.

Čištění podlah. Jak bylo zmíněno, je toto obzvlášť důležitá činnost. Je nutné ji provádět pravidelně a s vědomím, že alespoň trochu tušíte, co děláte. My to tušíme velmi přesně. Dokonce máme takové prostředky, že většinou dokážeme i zanedbanou podlahu přivést k životu, není to však nic jednoduchého. Pokud ale víte, že podlahu pravidelně zanedbáváte nebo si to dokážete spočítat, dojdete k rozhodnutí, že nano impregnace podlahy je velmi příjemná volba. Pro vaše pohodlí i pro vaši peněženku.

Aplikací nano impregnace si prodejna PEPCO vysloužila několik dalších měsíců bez starostí a výdajů za čištění podlah. Jejich podlaha bude ještě dlouho vypadat jako nová a jakékoliv nečistoty, které se na ni dostanou, budou odstranitelné jednoduchým setřením. Nebude docházet k žádnému usazování prachu a nečistot do její struktury. Jednorázově se jedná sice o dražší řešení, dlouhodobě je však velmi výhodné. Vyhnete se totiž pravidelným výdajům.

Pokud jste tedy dostali chuť na výjimečné služby naší spolehlivé úklidové firmy A SERVIS LIPKA, už nemusíte dál otálet. Jsme totiž polárkový dort mezi dezerty. V případě, že je polárkový dort vaším nejoblíbenějším.