Dostane luxusní ikona Burberry i vás?

Burberry je britská luxusní značka, která se specializuje na výrobu oblečení, parfémů a rozmanitých doplňků. V současné době patří rozhodně k tomu nejlepšímu, co je možné mít i cítit. Získá si Burberry i vás? Představujeme vybrané parfémy. Podlehnete jejich vůni?

 

Od „obyčejného“ k prvotřídnímu

Historie značky Burberry sahá až do poloviny 19. století. Počátky firmy jsou spojeny s výrobou trenčkotů (trench coat) – lehkých kabátů, které byly určeny pro vojáky a užívaly se také jako pracovní oděv. Firma ale používala k jejich výrobě v té době jedinečný materiál. Kabáty se tedy začaly nosit i pro běžné příležitosti a brzy se z nich stal módní trend. Pro vedení Burberry to byl jasný impulz k tomu, vrhnout se do světa módy. Dnes se ukazuje, že toto rozhodnutí bylo trefou do černého. Dnes totiž Burberry patří k ikonám módy. Specializuje se nejen na oblečení (zajímavé je, že právě modely od Burberry jsou často kopírovány ostatními značkami) ale právě i na parfémy. Z vůní dělá Burberry jedinečnou záležitost. Parfémy Burberry jsou osobité, živé, podmanivé, hravé a vždy originální.

Burberry pro dámy

Mezi nejpopulárnější vůně pro ženy patří parfémovaná voda Burberry Body, která je novinkou z roku 2011. I vás by mohla nadchnout její originální cypřišově-ovocná vůně, která je odrazem značky Burberry. Mezi top patří i Burberry The Beat. Pro stvoření této vůně byly inspirací rockové balady. Výsledkem je anglická decentnost. Ucítíte bílé květiny, lehké pižmo, cejlonský čaj či kosatec. Každý rok představuje Burberry speciální edice. Novinkou pro léto 2013 byla toaletní voda Burberry Summer 2013, v jejímž srdci najdete růži, konvalinku a frézii. Hlava ukrývá granátové jablko a citrusy.

Burberry pro pány

 

I mužům nabízí značka celou řadu skvostných vůní. Prvním důkazem je toaletní voda Burberry Brit Rhythm. Tato vůně je určená pro instinktivní muže. Je hluboká a dřevitá. Nejen pro anglické gentlemany je tu Burberry London – toaletní voda, která přináší podmanivou kombinaci skořice, portského vína či pepře. Pro moderní muže je připravena toaletní voda Burberry For Men, jejíž srdce tvoří pelargónie, mech a santalové dřevo.

 

Poznejte značku Burberry a její luxus. Více najdete na www.parfemy-elnino.cz/burberry