Dovolená jako za starých časů . vraťte se nazpět v našem stroji času

Přijměte pozvání k netradičně stráveným vánočním svátkům a odhalte krásy minulého režimu. Stačí nastoupit do stroje času a nechat se během několika málo okamžiků přesunout do 30 let vzdáleného a dnes již pozvolna zapomenutého kraje, kde nasajete typickou atmosféru tehdejších odborářských rekreací známých pod typickou značkou ROH. Poznejte v rámci retro recese dovolenou našich tatínků a babiček a nebo své vlastní dovolené, kterou jste za nižšího věku sami absolvovali. Porovnejte, jak dobře se to pořadatelům podařilo ztotožnit.

 

Jak ROH dovolená probíhá?

ROH rekreace probíhá za zcela jiných podmínek, než jste zvyklý. V této cíleně vybudované atmosféře se nehraje na žádné individuality a vše se dělá pospolu. Žádné ukrývání se před lidmi ani anonymní výšlapy do bohem zapomenutých krajů. Kam jde jeden, jdou všichni. Hned první ráno vám po cíleném budíčku připomene, že tahle dovolená se ponese ve zcela jiném duchu.

Po ranním společném budíčku a následovné rozcvičce si rozproudíte krevní oběh a budete tak připraven na pestrý celodenní program. Možná vám to něco připomíná nebo jste to před lety zažili na vlastní kůži anebo to znáte ze starších filmů. Vidíte a nyní máte možnost si to vyzkoušet doopravdy. Dovolenkovou pospolitost, společenské akce a naplánovaný režim.

pod_moravou

Dovolená ROH

Pro lepší pocit z celé dovolené v Tatrách probíhající po vzoru typické zotavovny ROH zde nechybí ani tradiční výzdoba interiéru v naprosto shodném stylu, jakou mohl ochutnat i tehdejší herecký král Jaroslav Marvan alias revizor Gustav Anděl. Pokud tedy chcete zažít podobnou dovolenou jako jedna z našich nejslavnějších postav, určitě si zarezervujte lístek.

Čekat vás bude jak seznamovací, tak i rozlučkový večírek, výlety, procházky, sportovní vyžití, rekreační soutěže, tak i brigáda kolem hotelu. V případě, že nebudete chtít být sami, rozhodně nebudete. Pamatujte, že nic z toho, co zde bylo vyřčeno – není povinné. Záleží pouze na vás, pro jaký typ zábavy se rozhodnete.