Dovolená v Krkonoších na úrovni

Plánujete dovolenou a nemáte zrovna zájem o tradiční letoviska, kde se každoročně střetává miliony lidí z celého světa? Přejete si intimitu, komfort a především poklidnou atmosféru v překrásné přírodě? Pokud jste si na výše uvedenou otázku odpověděli v kladném duchu, dovolte nám představit Chalupu Šípková. Jedná se o mimořádně romantické místo, které je vhodné pro všechny zamilované páry, ale i pro ty, co si svou lásku chtějí prohloubit nebo naopak připomenout. Chalupa Šípková je postavena u potoka na svahu Černé hory v Krkonoších. Nejde jen tak o nějakou obyčejnou roubenou chaloupku ukrytou v horách, ale o nadstandardně vybavený objekt replikami starodávného nábytku.

 

Pohádková Chalupa Šípková

Krkonoše ukrývají nemalé množství překrásných míst. Jedno takové je i u potoka poblíž svahu Černé hory. Vyzkoušet můžete třeba spánek za pecí, toto klasické staročeské místo je uzpůsobené pro poklidný odpočinek přesně tak, jak tomu bylo v minulosti.

Návštěvníky nadchnou dobová kachlová kamna se sporákem. Chalupa Šípková vás během několika málo okamžiků přenese úplně do jiného světa. Toto nezapomenutelné místo funguje jako malý stroj času do vzdálených končin.

 

Luxusní ubytování ve starém stylu

V zimní sezóně si určitě zamilujete velkou dostupnost na sjezdovky krkonošského skiareálu Černý důl. Ten je dokonce vzdálen jen 5 minut jízdy autem od překrásné roubenky. Naopak v letní sezóně se můžete těšit z grilování, venkovního bazénu u chalupy nebo z podkrovní dřevěné vany, která vypadá přesně tak, jako za dob našich babiček.

Chalupa Šípková byla stvořeno proto, aby všem klientům poskytla dokonalé odreagování v samotném srdci krkonošských hor. Zamluvte si i vy termín na internetových stránkách poskytovatele http://www.chalupyroubal.cz/.