kontejner

Trápí vás odpad na staveništi? Už nemusí!

Při stavbách objektů nebo i při jejich rekonstrukci je jasné, že vznikne velké množství odpadu. Tomu se nevyhnete. Pokud je už odpadu více, nastávají problémy. Suť a ostatní odpady se hromadí a začínají překážet. V takové situaci na nic nečekejte a nechte vše odvézt společností odpady Jiří Boček Praha…Jak to funguje?

 

 

 

 

Odvoz kontejnerem po celé Praze a okolí

Pro odvoz odpadu a suti nabízí společnost odpady Jiří Boček Praha možnost objednání kontejneru. Kontejnery mohou být mnoha velikostí s objemem 3 -11 m3. Vždy jsou přistavovány v rekordně krátkých dobách a s minimálními čekacími lhůtami. Vůbec nezáleží na tom, zda je všední den, víkend nebo státní svátek. Kontejnery u společnosti odpady Jiří Boček můžete objednávat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Standardní doba pro ponechání kontejneru na místě je jeden den. Kontejnery Jiří Boček jsou ale standardně přistaveny po dobu dvou dnů. Samozřejmě, že tato doba lze po vzájemné dohodě prodloužit. Obyvatelé Prahy 6 se mohou těšit také na nabídku zvláštních slev.


kontejner

Přistavení je okamžité

Další velkou výhodou společnosti je fakt, že objednané kontejnery vám budou přistaveny na místo určení ještě v den objednání. Toto pravidlo platí pro všechny pražské části i pro její přilehlé vesnice. Suť, zeminu a odpady můžete zlikvidovat okamžitě, ještě než vám začne překážet.  Při odvozu komunálního odpadu a stavební suti je společnost spolehlivým partnerem. Na firmu se můžete obrátit i s jinými požadavky. Nemusí vám věci pouze odvážet, ale může je také přivézt. Zajišťuje také dovoz stavebního materiálu jako například písek, štěrk, beton a další.

 

Nabízí mnohem více

Aby toho nebylo málo, tak vám odpady Jiří Boček nabízejí ještě další služby. U  firmy si můžete objednat také zemní, výkopové a vyklízecí práce. Všechny druhy jak v ručním, tak ve strojním provedení. Vykopanou zeminu a odpad firma odveze na skládku a doručí vám písemné potvrzení o jeho řádné likvidaci.