Ekodrogerie = super efekt a příjemná vůně

Při každém úklidu by každý z nás měl přemýšlet o tom, jaké přípravky používá. Většina z nich obsahuje chemické látky, které nejenže škodí přírodě, ale mohou některé čištěné povrchy narušit. Nebuďte k přírodě ani k vašim věcem lhostejní a vyzkoušejte ekodrogerii. Poradíme vám, jakou a kde vybrat.

Nabízí vyšší účinnost a maximální šetrnost

Ekodrogerie se od klasické zásadně liší ve složení. Klasické čisticí přípravky obsahují celou řadu chemických látek jako například fosfáty, ropné deriváty, chlór, syntetickou parfemaci, enzymy a barviva aj. Díky všem těmto látkám má být dosaženo maximálního efektu, ovšem mnohdy tomu tak není. I vy jste se možná setkali s přípravkem, za který jste utratili hodně peněz a výsledek nestál vůbec za nic. Chemické čisticí přípravky navíc svým složením znečišťují přírodu. Jedná se o látky, které se v přírodě rozkládají jen velmi těžko.

U Ekodrogerie problém s nedostatečným efektem nehrozí. Složení přípravků je čistě přírodní a obsahuje účinné látky, které si poradí s nečistotami a současně žádným způsobem nezatíží přírodu. Složení přípravků tvoří pouze rostlinné obnovitelné složky. Díky tomu jsou všechny přípravky nejen účinné, ale i šetrné k čištěným povrchům.

Jaké možnosti se nabízí?

Sehnat můžete eko přípravky na mytí nádobí, na praní, na běžný úklid i na údržbu zahrady. Svou vysokou účinností i vás mile překvapí Gel na nádobí Dishmate, který obsahuje účinné přírodní složky – hravě si poradí i s mastnotou. Tento gel je k dostání hned v několika voňavých alternativách. Vybírat je možné z vůní: levandule, hruška, grep, mandle aj. Gel má velmi jemné složení, je pH neutrální. Pokud máte myčku na nádobí, vsaďte na Prášek do myčky od Almacabio, je zárukou zářivého lesku nádobí.

Vysoký efekt nabízí i prací gel. Doporučujeme Prací gel z mýdlových ořechů s pomerančovou silicí – pouhých 250ml vám vystačí na 33 pracích dávek!

Objevte sílu ekodrogerie. Kompletní nabídku najdete na www.biovara.cz.